دانلود اپلیکیشن اندروید

اختصاص اعتبار ویژه به هنرمندان فارس در سفر رئیس جمهور

استاندار فارس گفت: تلاش می‌کنیم تا طرح تالار مرکزی شیراز در سریعترین زمان ممکن احداث شود و در همین راستا در سفر رئیس جمهور محترم به شیراز اعتبار ویژه به این مبحث اختصاص می یابد تا زیر ساخت لازم برای معرفی بیشتر هنرمندان فارس فراهم شود.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی استانداری فارس دکتر عنایت الله رحیمی در جلسه دیدار با استاد نعمتی هنرمند خوشنویس با اشاره به سابقه فرهنگی و هنری فارس و جایگاه والای هنرمندان استان در رسیدن به این جایگاه خاطر نشان کرد: هنرمند به لحاظ معرفت قلبی و شهودی در نزدیک کردن مردم به  مسیر علم و ادب و فرهنگ بسیار تواناست و از این مسیر بسیاری از معضلات و نیازمندی های اجتماعی حل و فصل می‌شود.
استاندار فارس تامین زیر ساخت های لازم برای فعالیت گسترده هنرمندان را از جمله اهداف دولت تدبیر و امید دانست و افزود: از هر پیشنهاد سازنده ای برای رسیدن به این هدف استقبال می‌کنیم و تاکید همیشگی ما به مدیران فرهنگی فارس رسیدگی کامل به این امور است.
نماینده عالی دولت در استان فارس با اشاره به طرح ساخت تالار مرکزی شیراز و مجموعه حافظیه گفت: تلاش می‌کنیم تا این طرح در سریعترین زمان ممکن احداث شود و  در همین راستا در سفر رئیس جمهور محترم به شیراز اعتبار ویژه به این مبحث اختصاص می یابد تا زیر ساخت لازم برای معرفی بیشتر هنرمندان فارس فراهم شود.
گفتنی است این دیدار صمیمی با استاد نعمتی با بررسی مباحث فرهنگی و  هنری پایان یافت.

طراحی و اجرا: طراحی وب نیکو
Top