دانلود اپلیکیشن اندروید

زبان هنر در بیان دستاوردهای انقلاب به کار گرفته شود

استاندار فارس با اشاره به اینکه ایام دهه فجر فرصت مناسبی برای جذب جوانان به آرمان‌های انقلاب است، افزود: نیاز اصلی انقلاب، ایجاد امید و نشاط اجتماعی است و این مهم تنها در صورتی محقق خواهد شد که جوانان خود را مسوول تحقق آرمان‌های انقلاب بدانند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری فارس دکتر عنایت الله رحیمی در نشست ستاد مرکزی دهه فجر انقلاب اسلامی در شیراز گفت: یکی از اهداف مهم برگزاری جشن‌های دهه فجر انقلاب اسلامی، جذب حداکثری مردم به آرمان‌های انقلاب اسلامی است.
وی اظهار داشت: از دیگر اهداف برپایی جشن‌های دهه فجر، دفع حداقلی است به گونه‌ای که دایره وسیع انقلاب اسلامی گسترده تر شود.
استاندار فارس افزود: همانگونه که پیشتر مردم برگزار کننده جشن‌های دهه فجر بودند اکنون نیز در این مورد نقش محوری بر عهده مردم است.
وی، با اشاره به اینکه ایام دهه فجر فرصت مناسبی برای جذب جوانان به آرمان‌های انقلاب است، افزود: نیاز اصلی انقلاب، ایجاد امید و نشاط اجتماعی است و این مهم تنها در صورتی محقق خواهد شد که  جوانان خود را مسوول تحقق آرمان‌های انقلاب بدانند.
استاندار فارس با تاکید بر این که زبان هنر یکی از روش‌هایی است که می‌توان با بهره‌گیری از آن توانمندی‌ها و دستاوردهای انقلاب اسلامی را ارایه کرد، گفت: با وجود اینکه انقلاب اسلامی در حوزه‌های مختلف، دستاوردهای ارزشمندی داشته است اما هنوز نتوانسته‌ایم آنگونه که شایسته است آنها را تبیین کنیم.
رحیمی، همچنین ضمن تاکید بر برگزاری جشنواره خدمت در دهه فجر، گفت: تمام دستگاه‌های اجرایی باید در جشنواره خدمت یک شعبه داشته باشند و نسبت به ارایه خدمات بدون کاغذبازی‌های اداری (بروکراسی) اقدام کنند.
وی در مورد گام دوم انقلاب اسلامی که از سوی رهبر معظم انقلاب تبیین شده است، بیان داشت: این سند تعیین کننده راهبرد فعالیت‌های جمهوری اسلامی است.
 

 

طراحی و اجرا: طراحی وب نیکو
Top