دانلود اپلیکیشن اندروید

معافیت اخذ هزینه پروانه ساخت اماکن مذهبی در استان فارس

استاندار فارس : صدور پروانه ساخت اماکن مذهبی، مساجد و تکایا توسط شهرداری‌ها رایگان است.

 

 عنایت الله رحیمی ظهرامروز در گردهمایی روسا و دبیران هیأت‌های مذهبی استان فارس : 
 استقلال هیأت‌های مذهبی به سوی اعتبارات دولتی سوق داده نشود چراکه موجب کاهش زحمات مخلصانه و صادقانه می‌شود ولی ارائه کمک برای خرید تجهیزات و دیگر امکانات مورد نیاز مذهبی در دستور کار استانداری قرار دارد.

برای اجرای مناسک دینی و مذهبی، در مکان‌هایی که بیش از 280 واحد مسکونی ساخته می‌شود  احداث مسجدضروری است.

از ظرفیت‌های هیأت‌های مذهبی برای مباحث عمیق دینی، مذهبی که مورد توجه جامعه است استفاده و از آهنگ‌های بیگانه به ویژه غربی  برای ارائه شعائر مذهبی، نوحه خوانی‌ها و عزاداری‌ها  خودداری شود.

برای ترویج و رعایت اصول اخلاق دینی و اعتقادی، جوانان، نوجوانان و دیگر اقشار مختلف، هیأت مذهبی را الگوی خود قرار دهند تا جامعه اسلامی در تمامی ارکان جامعه گسترش و استمرار یابد.

 روسای هیأت‌های مذهبی شهرستان‌ها در نشست‌های شورای اداری حضور یابند تا درجریان خدمات رسانی دستگاه‌های اجرایی  قرار گیرند و از تصمیم‌گیری راجع به مطالبات مردمی آشنا شوند.

زنده نگه‌داشتن ارزش‌های دینی و مذهبی به ویژه شعائر دینی  و توجه به ائمه اطهار و معصومین(ع) موجب آرامش دل‌ها و مفاهیم ارزشمند ترویج معنویت‌ در جامعه می‌شود.

 آموزش آموزه‌های دینی با زبان لین و ظریف به مخاطبان به ویژه جوانان و نوجوانان از سوی متولیان دینی و مذهبی بستر را برای ایجاد جامعه دینی در کشوربه ویژه استان فراهم می‌کند.

 

طراحی و اجرا: طراحی وب نیکو
Top