دانلود اپلیکیشن اندروید

پیام مدیرکل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری فارس بمناسبت بزرگداشت روز ارتباطات و روابط عمومی

 

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری فارس، در پیام عباس باباخانی آمده است:
هفته گرامیداشت روابط عمومی را باید روزی برای تکریم افکار عمومی، انضباط و برنامه ریزی صحیح ارتباطات برون سازمانی و اهمیت اطلاع رسانی دانست. لازم می دانم این هفته را پیش از همه به دست اندرکاران و فعالان این عرصه تبریک بگویم. اعضای جامعه روابط عمومی در سراسر جهان رسالت های مشترکی بر دوش دارند که بازگویی آن ها در این فرصت مغتنم سالانه وظیفه ای است که نباید به دیده اهمال به آن نگریست.
تصور مدیران و تصمیم گیران از جامعه با تصویر مردم از عملکرد سازمان ها رابطه ای وثیق دارند. این تناسب از هماهنگی در افکار و رفتارهای مدیران سازمان ها و روابط عمومی ها نشات می گیرد و موفقیت به هر معنا که تعریف شود بدون در نظر گرفتن این عوامل در دنیای امروز قابل تحقق به نظر نمی رسد، دنیایی که موفقیت سازمان ها و مدیران را در فضایی به شدت متکثر و ناهمگون ارزیابی می کند.
بدون شک اهمیت روز افزون نهاد روابط عمومی ابتدا از ذهن و عمل دست اندرکاران این حوزه به سایر بخش های هر سازمان و جامعه سرایت می کند و این مهم ایجاب می کند که ارکان روابط عمومی بیش از هر زمان دیگری در تعمیق شناخت از اقتضائات، کارکردها و نتایج روابط عمومی به جان بکوشند. 
بار دیگر هفته روابط عمومی را به همه دست اندرکاران و علاقه مندان این حوزه در نهادهای دولتی و عمومی و خصوصی و همچنین دانشگاه ها و مراکز علمی و پژوهشی تبریک عرض می کنم.

طراحی و اجرا: طراحی وب نیکو
Top