دانلود اپلیکیشن اندروید

باید تلاش کنیم هر چه سریع تر پروژه های ورزشی در حال احداث به نتیجه برسد

رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان فارس  : باید تلاش کنیم هر چه سریع تر پروژه های ورزشی در حال احداث به نتیجه برسد / حفظ و نگهداری از اماکن ورزشی مهمترین رکن است.


به گزارش روابط عمومی و پایگاه خبری و اطلاع رسانی اداره کل ورزش و جوانان فارس ، حسن نوروزی که به همراه مدیرکل ورزش و جوانان صبح امروز چهارشنبه یازدهم دی ماه در بازدید از ورزشگاه پنحاه هزار نفری پارس و مجموعه در حال احداث شش هزار نفری شیراز با بیان اینکه در ابتدای سال آینده مسابقات ورزشی مهمی در سطح ملی و بین المللی و همچنین فینال جام حذفی فوتبال کشور در شیراز برگزار می شود افزود : مهمترین موضوع درباره این پروژه های ورزشی حفظ و نگهداری از کل مجموعه می باشد که هزینه سنگینی را در بر دارد .
رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان تصریح کرد : تلاش می کنیم از ردیف های بودجه ملی ، جهت نگهداری آن تامین اعتبار کنیم و در غیر اینصورت از منابع استانی این موضوع را به سرانجام برسانیم زیرا در این مجموعه ورزشی هزینه های زیادی برای بهره برداری از آن صرف گردیده است و باید با تمام وجود از همه بخش های آن نگهداری کرد .
وی با بیان اینکه در ورزشگاه بزرگ پارس سایر طرح های توسعه ورزشی نیز پیش بینی شده است اظهار داشت : انشالله با جانمایی ها و طرح هایی که مصوب شده است در آینده بتوانیم سایر سازه ها و سالن های ورزشی را که در طراحی دیده شده ، تکمیل نمائیم و شعار دهکده ورزشی پارس با گذشت زمان محقق گردد .
نوروزی در بخش دیگری از صحبت های خود اشاره ای به بازدید از مجموعه در حال احداث سالن شش هزارنفری داشت و خاطر نشان کرد : خوشبختانه این طرح بزرگ ورزشی که در جنوب کشور منحصربفرد می باشد ، در آستانه تکمیل شدن می باشد و برای اینکه بزودی مورد بهره برداری قرار بگیرد باید از برخی منابع مالی ، مطالبات پیمانکار را تسویه نموده و در بخش سرمایشی و گرمایشی آن بطور حتم نیاز است مختصر نقدینگی را تزریق کرده ، و همچنین پس از احداث سالن ، مهمترین موضوع در تکمیل پروژه ، بحث محوطه سازی آن است که هزینه زیادی را در پی دارد .
رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان در ادامه این مبحث اعلام داشت : در حال حاضر مشاور این طرح ورزشی ، در حال ارزیابی هستند تا رقم مورد نظر را برای ساخت محوطه مجموعه شش هزار نفری تامین نماییم و با همکاری اداره کل ورزش و جوانان این اعتبار مالی را از محل منابع استانی یا مالیات بر ارزش افزوده اختصاص دهیم .
نوروزی در پایان از زحمات پیمانکار مجموعه شش هزارنفری و همچنین مدیر کل و مجموعه اداره کل ورزش و جوانان تشکر و قدردانی کرد .
گفتنی است در این بازدید حیدر علی کامیاب مدیر کل ورزش و جوانان فارس ، سید اسلام موسوی معاون توسعه منابع و پشتیبانی اداره کل ، برخی مدیران ستادی اداره کل ، پیمانکار ، مشاوران و ناظران پروژه ها ، رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان را همراهی کردند.

طراحی و اجرا: طراحی وب نیکو
Top