دانلود اپلیکیشن اندروید

مردم حق دارند حرفشان را بدون لکنت بیان کنند

مدیر کل ورزش و جوانان استان فارس با تاکید برلزوم تزریق امید به لایه‌های مختلف جامعه، تصریح کرد که مردم حق دارند که حرفشان را بدون لکنت بیان کرده و مطالباتشان را دنبال کنند؛ نباید فراموش کرد که مردم ولی نعمت مسئولان هستند.

جیدرعلی کامیاب دوشنبه ۳۰ دیماه در جلسه روسای اداره‌های ورزش و جوانان شهرستان‌های فارس با تاکید براینکه نباید اجازه داد مردم ناامید شده و یاس بر جامعه سایه افکند، افزود: فقدان امید منجر به گسترش یاس، دلمردگی، افسردگی و غم در جامعه می‌شود.

وی ایجاد بستری مناسب برای افزایش امید در جامعه را یکی از وظایف مدیران دانست و با اشاره به کارکرد دستگاه ورزش و جوانان گفت: یکی از وظایف مهم ادارات ورزش و جوانان به دلیل فرادستگاهی بودن، ترویج امید و نشاط در جامعه است.

کامیاب با شریف، نجیب و قدر شناس دانستن مردم ایران به حضور میلیونی این مردم در مراسم تشییع سردار سلیمانی اشاره و خاطرنشان کرد: این حضور گرچه معادلات سیاسی و نظامی منطقه و جهان را بر هم زد اما گویای یک نکته مهم از منظر اجتماعی بود و آن هم اینکه باید قدر این مردم را دانست.

دبیر ستاد ساماندهی امور جوانان استان فارس با اشاره به اینکه مردم همواره حضوری گسترده مردم در مناسبات اجتماعی، سیاسی، فرهنگی و ... داشته و دارند، در خصوص نقشه های جدید دشمنان مردم و نظام پس از مشاهده حضور میلیونی در مراسم تشییع جنازه سردار سلیمانی هشدار داد و افزود: بدون شک جامعه هدف دشمنان و معاندان نظام نوجوانان و جوانان هستند.

کامیاب با تاکید بر لزوم برنامه‌ریزی دقیق و منطقی برای نسل نوجوان و جوان به ارائه خط مشی مقام معظم رهبری در مواجهه با مسائل آتی اشاره و خاطرنشان کرد: باید قوی تر از گذشته خود را برای خدمت رسانی به مردم آماده کنیم.

وی با اشاره به در پیش بودن مسابقات مختلف بین المللی در رشته‌های متعدد ورزشی در فارس و لزوم هماهنگی و همراهی همه کارکنان ادارات ورزش و جوانان با تیم‌های برگزار کننده تاکید و اضافه کرد: میزبانی این مسابقات نشان خواهد داد که ایران کماکان کشوری امن با مردمی مهربان، میهمان نواز و شریف است.

مدیرکل ورزش و جوانان فارس همچنین با اشاره به محدودیت‌های موجود مالی و مشکلات موجود در حوزه اقتصادی و لزوم برنامه ریزی خلاق توسط  مدیران ادارات ورزش و جوانان در راستای تداوم نهضت سازندگی و خدمت رسانی بر اساس ظرفیت های موجود تاکید و اضافه کرد: تمام تلاش خود را به کار خواهیم بست تا پروژه‌های نیمه تمام ورزشی استان را تا پایان سال مالی جاری به مرحله بهره‌برداری برسانیم.

طراحی و اجرا: طراحی وب نیکو
Top