دانلود اپلیکیشن اندروید

تحول زیرساختی در ورزش فارس/ فوتبال ایران ثابت کرد آقای آسیاست

 وزیر ورزش و جوانان که با هدف افتتاح طرح‌های زیرساختی در حوزه ورزش به فارس سفر کرده است، مدعی شد که طی پنج سال اخیر شاهد وقوع یک انقلاب و تحولی بزرگ در حوزه زیرساخت‌های ورزش این استان بوده‌ایم.

مسعود سلطانی فر پنجشنبه ۱۰ بهمن در نخستین روز از سفر دو روزه به فارس در جمع مردم شهرستان خُنج ضمن تبریک چهل و یکمین فجر انقلاب اسلامی، گفت: در دهه فجر امسال ۶۱ پروژه عمرانی در حوزه ورزش فارس افتتاح می‌شود.

وی گفت: با بهره برداری از این پروژه‌ها ۸۵ هزار مترمربع به سرانه ورزش فارس افزوده خواهد شد و سرانه ورزشی این استان در مقایسه با سال ۹۲ بالغ بر ۲.۵ برابر اضافه می‌شود.

وزیر ورزش و جوانان نتیجه با اشاره به لزوم سپردن سکان اداره کشور به جوانان، به پیروزی های اخیر تیم‌های فوتبال استقلال و پدیده شهر خودرو اشاره و خاطرنشان کرد: جوانان ما همواره ثابت کرده اند که مایه عزتمندی و غرور برای کشورمان هستند.

وی با اشاره به شرایط نا برابر و تبعیض آمیز برگزاری مسابقات جام باشگاه‌های آسیا در مرحله پلی آف، افزود: جوانان ورزشکار در تیم‌های استقلال و شهر خودرو نشان دادند که فوتبال ایران و بازیکنانش هنوز هم آقای فوتبال آسیا هستند.

سلطانی فر در بخش دیگری از صحبت هایش، مردم جنوب فارس را مردمی معروف به انجام کارهای نیک و عام المنفعه در سراسر کشور و حتی کشور های همسایه برشمرد و افزود: حاصل این کارهای نیک در حوزه بهداشت و درمان،آموزش و ورزش در کنار صالحات و باقیات جاویدان،خوشحالی  و خرسندی مردم است.

وی با ارج نهادن به نیک اندیشی‌های خیرین گفت: خیرین در ایجاد شادی و شعف حاصل از احداث و بهره برداری از اماکن ورزشی توسط دولت شریک و سهیم هستند.

وزیر ورزش و جوانان، در بخشی از سخنان خود با بیان اینکه جوانان ورزشکار ایران اسلامی در حال آماده سازی خود برای حضور در بزرگترین آوردگاه ورزشی جهان یعنی المپیک هستند، از مردم ایران خواست تا این جوانان را در مسیر موفقیت و عزت آفرینی برای کشورمان از دعای خیر خود بی نصیب نگذارند.

سلطانی فر با تاکید بر اینکه وزارت ورزش و جوانان تلاش می کند تا پایان کار این دولت، بخش عمده ای از پروژه های در دست احداث را به بهر ه برداری برساند، گفت: با توجه به درخواست مردم منطقه، خانه جوان شهرستان خنج سال ۹۹ احداث خواهد شد.

 مسعود سلطانی‌فر در سفر دو روزه خود به استان فارس ضمن شرکت در مراسم بهره‌برداری از پروژه‌های مختلف ورزشی در شهرستان‌های جنوبی این استان، در مراسم اختتامیه اولین دوره مسابقات جام خوشه‌چین که به میزبانی شیراز در حال برگزاری است شرکت خواهد کرد.

طراحی و اجرا: طراحی وب نیکو
Top