دانلود اپلیکیشن اندروید

سهم ۳۰ درصدی فارس از پروژه‌های ورزشی افتتاح شده کشور

 

مدیرکل امور استانهای وزارت ورزش و جوانان اعلام کرد که ۳۰ درصد از کل پرژوه‌های ورزشی افتتاح شده یا آماده بهره‌برداری کشور مربوط به استان فارس است.

 ایرح رحمانی جمعه ۱۸ بهمن در مراسم بهره برداری از پروژه‌های ورزشی استان فارس در شهرستان ارسنجان، گفت: افتتاح و بهره‌برداری از ۶۱ پروژه ورزشی در استان فارس در حالی به وقوع پیوسته است که این استان تاکنون تنها ۸ درصد از اعتبارات عمرانی خود را دریافت کرده است.

وی  وقوع انقلاب در توسعه زیرساخت‌های ورزشی استان فارس را نتیجه مدیریت جهادی حاکم بر اداره کل ورزش و جوانان این استان و حمایت های استاندار، معاونین وی و فرمانداران دانست و گفت: باید به مردم فارس برای داشتن چنین مدیران جهادی تبریک گفت.

هدف وزارت ورزش و جوانان از توسعه زیرساخت های ورزشی  ایجادپویایی در جامعه است 

مدیرکل ورزش و جوانان فارس نیز در این مراسم گفت: هدف وزارت ورزش و جوانان از توسعه زیرساخت‌های ورزشی در اقصا نقاط کشور ایجاد پویایی، شادی و نشاط در جامعه است.

حیدر علی کامیاب افزود: محدودیت های اقتصادی ناشی از تحریم های آمریکا علیه کشورمان مانع از ادامه روند خدمت‌رسانی به مردم نشده است.

وی با بیان اینکه سیاست حوزه ورزش و جوانان در کنار دیگر حوزه ها خدمت رسانی به مردم بوده است افزود: با افتتاح ۶۱ پروژه ورزشی در دهه فجر امسال بیش از ۹۰ هزار متر مربع به سرانه ورزشی فارس افزوده می شود.

مدیرکل ورزش و جوانان فارس اعتبار لازم برای احداث و بهره برداری از پروژه های مذکور را پنجاه و پنج میلیارد تومان اعلام کرد.

معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری فارس نیز در این مراسم گفت: خدمت به مردم ادامه راه شهداست.

عبدالرضا قاسم پور افزود: در سیره عملی شهدا خدمت به مردم یک ارزش ویژه دارد از این رو خدمت به مردم ادامه راه این شهدای بزرگوار محسوب می‌شود. اقدامی که در عملکرد بسیاری از مدیران قابل رویت است.

معاون مدیریت و توسعه منابع استانداری فارس با اشاره به افتتاح ۶۱ پروژه ورزشی در دهه فجر در نقاط مختلف استان گفت: گرچه دولت تدبیر و امید تلاش خود را برای خدمت رسانی در تمامی حوزه ها و بخشها به کار بسته اما عملکرد این دولت در توسعه زیرساخت‌ها و مشخصاً زیرساخت های ورزشی در استان فارس مصداق واقعی یک انقلاب بزرگ است.

قاسم پور با یادآوری این موضوع که پیش از این دولت حتی یک چمن مصنوعی نیز در روستا های استان وجود نداشت، افزود: عملکرد مدیرکل ورزش و جوانان فارس در توسعه جهادی زیرساخت های ورزشی استان مصداق عملی به تاکیدات مقام معظم رهبری در بیانیه گام دوم مبنی بر لزوم بهره مندی از مدیریت جهادی و انقلابی در کشور است.

وی گفت: اینکه در هر شهر، روستا، بخش و... اثری از توسعه زیرساخت‌های ورزشی دیده می شود که حکایت از عزم جزم تیم مدیریت اداره کل ورزش و جوانان برای تحقق این دیدگاه  و حمایت وزارت ورزش و جوانان از این دیدگاه است.

معاون مدیریت و توسعه منابع استانداری فارس ورزش را حوزه مهم و تاثیرگذار در معادلات اجتماعی دانست و گفت: با حمایت های استاندار از برنامه های اداره کل ورزش و جوانان، توسعه زیرساخت تنها حوزه ای  نیست که این اداره کل در آن موفق بوده است.

قاسم‌پور برگزاری و میزبانی از مسابقات متعدد ورزشی در سطوح متفاوت مختلف ملی و بین المللی در استان فارس را در سطح ملی نشان از ظرفیت‌های مدیریتی و ساختاری ورزش و در سطح بین المللی نشانه‌ای از وجود امنیت پایدار در کشورمان دانست و گفت: در شرایطی که آسیب‌های اجتماعی نهاد خانواده را نشانه رفته است توسعه ورزش حتی با  احداث یک چمن مینی فوتبال در یک روستا نیز می تواند عاملی برای مصونیت جوانان و نوجوانان از این آسیب ها باشد.

به گزارش ایسنا، به مناسبت دهه مبارک فجر، ۴ زمین چمن مینی فوتبال در روستاهای عز آباد، احمد آباد، کتک و صالح آباد از توابع شهرستان ارسنجان هرکدام در زمینی به مساحت ۱۲۰۰ متر مربع و ۵۰۰ میلیون تومان اعتبار احداث و به بهره برداری رسید.

طراحی و اجرا: طراحی وب نیکو
Top