دانلود اپلیکیشن اندروید

ساخت 120کیلومتر راه روستایی در قالب طرح ابرار توسط راهداری فارس

مدیرکل راهداری و حمل ونقل جاده ای استان فارس گفت: عملیات اجرایی طرح ابرار استان فارس در مجموع پروژه ها 45درصد پیشرفت فیزیکی داشته است.

مدیرکل راهداری و حمل ونقل جاده ای استان فارس گفت: عملیات اجرایی طرح ابرار استان فارس در مجموع پروژه ها 45درصد پیشرفت فیزیکی داشته است.

به گزارش روابط عمومی اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای فارس ، سیاهپور افزود: بر اساس پروژه های در دست اقدام زیرسازی و روسازی راه های روستایی (طرح ابرار) ، سهم استان فارس از این طرح (ابرار) 120 کیلومتر است که در محورهای روستایی سطح استان انجام شده است.

مهندس علیرضا سیاه‍ور خاطر نشان ساخت: پروژه های طرح ابرار استان فارس با طول های متفاوت و براساس اولویت بندی های از پیش تعیین شده صورت گرفته و شهرستان های آباده ، رستم، كازرون، استهبان و فراشبند بيشترين طول عمليات را داشته اند.

وی متوسط پیشرفت فیزیکی پروژه های ده گانه ابراراستان فارس را 45 درصد عنوان کرد و گفت: عملیات زیرسازی و روسازي 9/89 كيلومتر (از 120كيلومتر) در سطح 16 شهرستان به پايان رسيده و آماده اجرای عملیات آسفالت است.

مدیرکل راهداری وحمل ونقل جاده ای استان پیش بینی کرد تا پایان سال سهم اختصاص يافته استان از محورهای ساخت راه هاي روستایی طرح ابرار آسفالت شده و به بهره برداری برسد.

وی تصریح کرد: این پروژه ها تا کنون به صورت امانی انجام شده و اعتباری برای انجام آن اختصاص نیافته است.

مهندس سياهپور اعتبار لازم برای احداث ابنیه فنی، روسازی، سیلکت و آسفالت گرم مناطق روستایی سردرسیر را بالغ بر 480میلیارد ریال اعلام و خاطرنشان کرد: تلاش داریم پیش از افزایش سردی هوا و بارش های زمستانی پروژه ها به ویژه در مناطق سردسیر استان به سرانجام برسند.

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان فارس با اشاره به راه به عنوان یکی از مهمترین شاخص هاي توسعه در جوامع امروزي گفت: اتصال روستاها با احداث بهسازي راه های روستایی جدید و کاهش مسافت، علاوه بر کاهش هزینه های رفت و آمد روستاییان و ارتقا ایمنی تردد آنها، زمینه توسعه و رشد اقتصادی روستاها را فراهم خواهد کرد.​

طراحی و اجرا: طراحی وب نیکو
Top