دانلود اپلیکیشن اندروید

3400 میلیارد ریال پروژه های راه و شهرسازی به بهره برداری خواهد رسید.

همزمان با سفر ریاست جمهوری به استان فارس 3400 میلیارد ریال پروژه توسط اداره کل راه و شهرسازی فارس به بهره برداری خواهد رسید.

همزمان با سفر ریاست جمهوری به استان فارس 3400 میلیارد ریال پروژه توسط اداره کل راه و شهرسازی فارس به بهره برداری خواهد رسید.
 
به گزارش اداره ارتباطات و اطلاع رسانی راه و شهرسازی فارس، مهندس جعفر زاهدی مدیرکل این اداره کل گفت: همزمان با سفر ریاست جمهور به استان فارس که در نیمه دوم دی ماه انجام می شود پروژه های بزرگراهی، راه روستایی، مسکن مهر، بازآفرینی در استان فارس به بهره برداری می رسد.
وی در خصوص پروژه های بزرگراهی قابل افتتاح اضافه کرد: بخشی از پروژه بزرگراه شیراز-جهرم به طول 5 کیلومتر با اعتباری بالغ بر 125 میلیارد، پروژه بزرگراه مرودشت – درودزن به طول 4 کیلومتر با اعتباری بالغ بر 100 میلیارد ریال، بزرگراه شیراز – کوار – فیروزآباد به طول 11 کیلومتر با اعتباری بالغ بر 275 میلیارد و بزرگراه قائمیه – نورآباد به طول 10 کیلومتر با اعتباری بالغ بر 250 میلیارد ریال به بهره برداری خواهد رسید.
مهندس زاهدی خاطرنشان ساخت: 474 واحد مسکن مهر در سطح استان فارس تحویل متقاضیان خواهد شد.
مدیرکل راه و شهرسازی فارس از بهره برداری یکی از پروژه های بزرگ و مهم بازآفرینی شهری در کشور که در استان فارس و شهر شیراز و منطقه تاریخی احداث شده خبر داد و افزود: همزمان با سفر ریاست جمهور به استان فارس پروژه بزرگ بازآفرینی شهری به نام پروژه فرهنگی، تجاری، تفریحی نیکان با اعتباری بالغ بر 1750 میلیارد ریال به بهره بردرای خواهد رسید.
وی اذعان داشت: در سطح کل استان 70 کیلومتر نیز راه روستایی با اعتباری بالغ بر 400 میلیارد ریال افتتاح خواهد شد
طراحی و اجرا: طراحی وب نیکو
Top