دانلود اپلیکیشن اندروید

مرحله آزمایشی طرح جامع یکپارچه سازی فروش بلیت شرکت‌های حمل و نقل مسافر در فارس اجرایی شده است.

مدیرکل حمل و نقل و راهداری استان فارس: این طرح از امروز به شکل آزمایشی شروع شده و امیدواریم پس از ارزیابی کامل، از بیستم دی ماه رسما رونمایی شود.

 

علیرضا سیاهپور سه شنبه 10 دی در جلسه اجرای آزمایشی طرح هوشمند سازی خدمات حمل و نقل مسافر و طرح جامع یکپارچه سازی مدیریت فروش بلیت ناوگان مسافری فارس، گفت: اجرای طرح یکپارچه سازی فروش بلیت ناوگان حمل مسافر جاده‌ای، آرامش و امنیت بیشتر مسافران را به دنبال خواهد داشت.

مدیرکل حمل و نقل و راهداری استان فارس گفت: این طرح از امروز به شکل آزمایشی شروع شده و امیدواریم پس از ارزیابی کامل، از بیستم دی ماه رسما رونمایی شود.

وی با بیان اینکه مسائل و مشکلات این طرح احصاء و راهکارهای رفع آنها اندیشیده شده است، از فراهم شدن بستر ارزیابی طرح در مراحل مختلف و دریافت شکایات، انتقادات و پیشنهادات خبر داد و گفت: شفافیت، قانونمندی، خدمات بهتر و سالم سازی در حوزه های اداری و صنوف از دغدغه‌هایی است که با اجرای این طرح به دنبال رسیدن به آنها هستیم.

سیاهپور تاکید کرد که فروش اینترنتی بلیت ناوگان حمل و نقل مسافر جاده‌ای سبب تسریع در خدمات رسانی با هزینه کمتر شده و همچنین چابک سازی شرکت ها را در پی خواهد داشت.

وی با بیان اینکه طرح یکپارچه سازی فروش بلیت شرکت های مسافری استان با همکاری و هماهنگی سازمان حمل و نقل مسافربری شهرداری شیراز اجرایی خواهد شد، افزود: یکی از اهداف مهم این طرح که در فاز نخست در پایانه مسافربری شهید کاراندیش شیراز اجرا می‌شود، ارائه خدمات بهتر و سریع تر، مقابله با پدیده دلال بازی، هدایت درخواست ها از طریق فضای مجازی و سایت های مرتبط است.

طراحی و اجرا: طراحی وب نیکو
Top