دانلود اپلیکیشن اندروید

رشد ۵ برابری حجم عملیات بارگیری طی ۹ ماهه گذشته

 مدیرکل راه آهن فارس اعلام کرد که از ابتدای امسال تا پایان آذرماه با رشد ۵ برابری حجم عملیات بارگیری روبرو بوده‌ایم.

 مهرداد انصاری یکشنبه ۲۲ دی در جمع خبرنگاران با تشریح گزارشی از عملکرد راه آهن فارس در دوره زمانی ۹ ماهه منتهی به پایان آذرماه امسال، گفت: حجم بارگیری روند افزایشی خود را حفظ کرده است به گونه‌ای که در ۹ ماهه گذشته در تناژ بار و تعداد واگن‌های بارگیری شده نسبت به مدت مشابه سال قبل رشد ۵ برابری را شاهد هستیم.

او افزود: این میزان رشد در حوزه جابجایی بار نتیجه تلاش همکاران اداره کل و تحلیل بارهای جابجا شده در استان است که توانستیم بخش قابل توجهی از بارهای استان را روی ریل بیاوریم.

انصاری ادامه داد: در زمینه جابجایی مسافر نیز در ۹ ماهه گذشته سال جاری بیش از ۴۳۵ هزار نفر مسافر با قطار در مسیرهای تهران و مشهد و ایستگاه‌های بین راهی به صورت رفت و برگشت جابجا شده‌اند که این میزان جابجایی مسافر نشان دهنده رشد ۱۰ درصدی جابجایی مسافر نسبت به مدت مشابه سال قبل است.

مدیرکل راه آهن فارس گفت: باتلاش و برنامه ریزیهای همکاران و در راستای ارتقای دانش فنی و مهارتی و توانمندسازی پرسنل در ۹ ماهه نخست امسال  بیش از ۲۱ هزار نفرساعت آموزش در قالب ۸۰ دوره آموزشی مختلف فنی، تخصصی و عمومی در این اداره کل برگزار شده است.

انصاری عنوان کرد: دوره‌هایی همچون آشنایی با مقررات حمل ونقل ریلی ویژه بازرگانی، بازآموزی اجباری سیروحرکت، مقررات عمومی سیروحرکت، امدادوکمکهای اولیه، سیستم مدیریت ایمنی، ممیزی داخلی ایزو ۹۰۰۱ و۲۰۱۵با رویکرد ریسک وایمنی، کارگاه آموزشی آشنایی با مقررات حمل ونقل کالای خطرناک و سیستم مدیریت ایمنی کنترل عملیات،اقدام اصلاحی و پیشگیری ممیزی داخلی وکنترل سوابق از جمله مهمترین این دوره‌ها بود.

طراحی و اجرا: طراحی وب نیکو
Top