دانلود اپلیکیشن اندروید

راه اندازی بنیاد خیرین کارآفرین فارس در آینده نزدیک

به گزارش شورای اطلاع رسانی  استان فارس ، این نمایشگاه به همت نماینده  محترم ولی فقیه در استان فارس و امام جمعه شیراز  ، اداره کل تعاون ، کار و رفاه اجتماعی استان  فارس و همکاری ستاد برگزاری نماز جمعه شیراز ، کانون کارآفرینان ، کمیته امداد ، شهرداری شیراز  ، سازمان فنی و حرفه ای ، پارک علم و فناوری و نیروی انتظامی و در قالب 40 غرفه کارآفرینان استان ، به مدت سه روز در خیابان 9دی ، بست شهید دستغیب برگزار و روز گذشته به کار خود پایان داد .

به گزارش شورای اطلاع رسانی استان فارس ، این نمایشگاه به همت نماینده  محترم ولی فقیه در استان فارس و امام جمعه شیراز  ، اداره کل تعاون ، کار و رفاه اجتماعی استان  فارس و همکاری ستاد برگزاری نماز جمعه شیراز ، کانون کارآفرینان ، کمیته امداد ، شهرداری شیراز  ، سازمان فنی و حرفه ای ، پارک علم و فناوری و نیروی انتظامی و در قالب 40 غرفه کارآفرینان استان ، به مدت سه روز در خیابان 9دی ، بست شهید دستغیب برگزار و روز گذشته به کار خود پایان داد .

سهراب مختاری مدیر کل تعاون ، کار و رفاه اجتماعی استان فارس نیز در این مراسم طی سخنانی با بیان این که ایجاد اشتغال و کارآفرینی ، یک امر فرابخشی است تاکید کرد: کارآفرینی نیاز به یک همگرایی جدی در سطح دستگاه های اجرایی و حاکمیتی و همچنین مردم دارد .

مدیر کل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان فارس  گفت : گرچه شاهد بهبود فضای کسب و کار در فارس هستیم اما هنوز تا استانداردهای جهانی فاصله زیادی داشته و نیازمند عزم جدی تر برای رونق کسب و کار و تحقق کارآفرینی هستیم .

مدیر کل تعاون ، کار و رفاه اجتماعی استان فارس  تاکید کرد : برای توسعه کارآفرینی باید در سه حوزه شامل آموزش افراد فاقد مهارت و بیکار ، حمایت از افرادی که به دنبال مجوز برای کارآفرینی هستند و کارآفرینان فعلی که با مشکلاتی مواجه اند برنامه ریزی مدونی انجام داد .

مختاری از راه اندازی بنیاد خیرین کارآفرین با مشارکت استاندار محترم  فارس ، نماینده محترم ولی فقیه در استان ، شهرداری شیراز  ، کمیته امداد و سپاه با محوریت کانون کارآفرینان استان در آینده نزدیک خبر داد .

مدیر کل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان فارس  گفت : در این راستا تلاش می شود با استفاده از ظرفیت خیرین محترم استان در کنار سایر امور خیر خواهانه از جمله ساخت مدرسه و بیمارستان ، شرایطی با کمک این عزیزان برای ایجاد اشتغال جدید فراهم شود

مختاری اظهار امیدواری کرد با اقدامات این چنینی نه تنها شرایط فعلی بدتر نشود بلکه شرایط موجود بهبود یافته و مجموعه اقتصادی استان فعال تر شود .  

طراحی و اجرا: طراحی وب نیکو
Top