دانلود اپلیکیشن اندروید

استقبال جدی استان فارسی ها از سامانه جامع روابط کار

این سامانه دارای تمامی زیر بخش های اجرایی در ادارات تعاون ،کار و رفاه اجتماعی می باشد و با هدف شفاف سازی می باشد ،گفت: با استفاده از این سامانه کارفرمایان و کارگران خدمات بهتر و سریع تر و شفاف تری را دریافت می نمایند.

 به نقل از روابط عمومی اداره کل تعاون ،کار و رفاه اجتماعی استان فارس ؛سهراب مختاری مدیرکل تعاون،کار و رفاه اجتماعی استان فارس با هدف توسعه خدمات رسانی بصورت بهتر و الکترونیکی به جامعه کارگری وکارفرمایی گفت : اطلاع رسانی و جلسات هماهنگی با تشکلات عالی کارگری وکارفرمایی ضمن ابلاغ برنامه ها و رویه به ادارات شهرستانی در سراسر استان فارس صورت گرفته و بستری را فراهم کرده تا جامعه ارزشمند هدف اداره‌کل تعاون، کار ورفاه اجتماعی بتوانند با ثبت اطلاعات فردی و کارگاهی در سامانه جامع روابط کار احراز هویت گردند.

مختاری گفت: با توجه به گزارشات واصله از وزارت تعاون‌کار و رفاه اجتماعی تا تاریخ ۹۸/۱۰/۲۱ ، استان فارس با بیشترین استقبال عمومی در جامعه هدف قرار دارد  و افزود : این استان در رتبه نخست در کل کشور قرار گرفته است.
 سهراب مختاری با بیان اینکه این سامانه دارای تمامی زیر بخش های اجرایی در ادارات تعاون ،کار و رفاه اجتماعی می باشد و با هدف شفاف سازی می باشد ،گفت: با استفاده از این سامانه کارفرمایان و کارگران خدمات بهتر و سریع تر و شفاف تری را دریافت می نمایند.

مدیر کل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان فارس گفت: کارفرمایان وکارگرانی که تاکنون موفق به ثبت نام نشده اند ، با ارائه مدارک شناسایی و مراجعه به دفاتر پیشخوان دولت اقدام به ثبت نام و احراز هویت فردی نموده و کد رهگیری و رمز ورود به سامانه را اخذ نمایند.

طراحی و اجرا: طراحی وب نیکو
Top