دانلود اپلیکیشن اندروید

بازدید معاون اقتصادی استانداری فارس و رییس سازمان صنعت،معدن و تجارت از شرکت تولیدی لاستیک دنا

سیصد بیست و هفتمین جلسه ستاد تسهیل و رفع موانع تولید استان فارس به ریاست مهندس ظفر افشون معاون هماهنگی و امور اقتصادی استانداری فارس در محل شرکت تولیدی لاستیک دنا برگزارشد.

 

رییس سازمان صنعت،معدن و تجارت استان فارس در سیصد بیست و هفتمین کارگروه رفع موانع تولید استان فارس اعلام کرد:

در سالجاری مشکلات تعداد 369 واحد صنعتی و تولیدی بررسی و 536  مصوبه  توسط اعضا کارگروه تسهیل  ورفع موانع تولید  در راستای مرتفع نمودن مسایل و مشکلات واحدها صادر شده است.

سیصد بیست و هفتمین جلسه ستاد تسهیل و رفع موانع تولید استان فارس به ریاست مهندس ظفر افشون معاون هماهنگی و امور اقتصادی استانداری فارس در محل شرکت تولیدی لاستیک دنا برگزارشد.

این مراسم با حضور مهندس حمید رضا ایزدی رییس سازمان صنعت،معدن و تجارت فارس، اعضاء کارگروه و نیز برخی مدیران و نمایندگان دستگاه های اجرایی استان و فعالان صنعتی استان برگزار و مشکلات شرکت لاستیک سازی دنا  بررسی  وتصمیمات عملیاتی و اجرایی اتخاذ شد.

رییس سازمان صنعت،معدن و تجارت استان فارس گفت : همه ما وظیفه داریم با تمام توان ، تلاش  و کوشش شبانه روزی و با تعامل و هم افزایی با تشکلهای بخش خصوصی زمینه تحقق منویات رهبر معظم انقلاب اسلامی  در زمینه رونق تولید را فراهم کنیم.

مهندس حمید رضا ایزدی در ادامه با اشاره به اهمیت برگزاری جلسات کارگروه تسهیل ورفع موانع تولید ، افزود: کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید در دو سطح ملی و استانی فعالیت می‌کند و مشکلات تولیدکنندگان در سراسر کشور از طریق ستاد‌های استانی به کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید کشور گزارش می‌شود.

وی در ادامه اضافه کرد: این مشکلات در کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید کشور با حضور معاونان و نمایندگان وزارتخانه‌های مختلف، سازمان برنامه و بودجه و اتاق بازرگانی مورد بررسی قرار می گیرند تا پس از طبقه بندی و درجه اهمیت، پیگیری ، حل و فصل شوندکه در این زمینه پیشنهادات موثر صنعتگران نیز در ستاد ملی تسهیل و رفع موانع تولید مطرح تا چنانچه نیاز به اخذ مجوز یا مصوبه قانونی باشد اقدام شود.

همچنین معاون هماهنگی و امور اقتصادی استانداری فارس و اعضای کارگروه رفع موانع تولید از واحد تولیدی لاستیک دنا بازدید و ضمن بررسی توانمندی های این واحد درگفتگو با مدیر واحد صنعتی به بررسی مشکلات پرداختند.

مهندس افشون با اشاره به آشنایی شرکتها با مفاهیم بهره‌وری و راهکارهای افزایش آن و تاکید بررعایت اصول و اتخاذ تدابیر و مدیریت صحیح گفت : درجه توسعه یافتگی صنایع به میزان قابل توجهی به  مدیریت خوب ، بهره گیری مطلوب و بهینه از منابع و امکانات تولید بستگی دارد، از این رو بهره‌وری و افزایش مستمر آن در شرکتها از جایگاه ویژه‌ای برخوردار است.

وی افزود : توجه به تولید و بهره ور بودن آن می‌تواند ضمن سرعت بخشیدن به رشد و توسعه صنعتی آن را در مسیری صحیح و اصولی هدایت کند که مدیریت لاستیک دنا با شناخت بازار مصرف فرآیند مدیریتی در امر تولید  و حضور در بازار را به خوبی  انجام داده است که این مهم در ثبات اشتغال پرسنل این واحد تولیدی اثر گذار است.

شرکت تولیدی لاستیک دنا  در راستای تولید انواع تایر سبک ،سنگین وفوق سنگین ،انواع تیوب ،نوار ،تسمه نقاله های صنعتی وقطعات لاستیکی فعالیت می نماید.

 

طراحی و اجرا: طراحی وب نیکو
Top