دانلود اپلیکیشن اندروید

مسائل و مشکلات یک واحد تولیدی بررسی شد

دکتر عنایت الله رحیمی در ادامه بررسی مسائل و مشکلات واحدهای تولیدی استان از کارخانه استیل البرز بازدید کرد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری فارس، دکتر عنایت الله رحیمی در ادامه بررسی مسائل و مشکلات واحدهای تولیدی استان از کارخانه استیل البرز بازدید کرد.
وی در حاشیه این بازدید در جمع خبرنگاران گفت: این واحد تولیدی در زمینه تولید انواع  سینک ها و شیر آلات در استان فارس فعالیت می کند  و بیش از ۴۰۰ نفر اشتغال زایی کرده و از مجموعه های موفق تولیدی کشور محسوب می‌شود.
نماینده عالی دولت در استان فارس  با اشاره به اینکه این واحد تولیدی با مشکلاتی در حوزه بیمه و مالیات مواجه است ، عنوان کرد:  در جلسه ای که با حضور اعضا کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید در محل این کارخانه تشکیل  می‌شود تصمیم گیری های لازم انجام شده و این موانع مقدماتی و خرد نیز  رفع خواهد شد.
استاندار فارس همچنین بر تمایل مدیریت ارشد استان به تشویق سرمایه گذاران و تولیدکنندگان در راستای توسعه این واحدهای تولیدی تاکید کرد و افزود: بی شک این اقدامات علاوه بر افزایش اشتغال تولید ثروت را نیز افزایش خواهد دهد‌.
دکتر رحیمی در بخش دیگری از سخنان خود از راه اندازی واحد و مجتمع های تولیدی مادر همچون آلومینیوم جنوب  در منطقه لامرد، کارخانه کربنات سدیم در فیروز آباد، ذوب آهن پاسارگاد و... اشاره کرد و یاد آور شد: در سالی که به نام رونق تولید نامگذاری شده است توانستیم به رغم تنگناهای اقتصادی موجود در کشور از تعطیلی واحدهای تولیدی که با مشکلاتی مواجه بودند جلوگیری کنیم و همچنین بعضی واحدهای تعطیل شده را به چرخه تولید بازگردانیم.
وی همچنین از افتتاح پروژه های قابل توجهی در دهه فجر امسال خبر داد و گفت: اطلاعات جزیی تر این موضوع  به زودی در اختیار رسانه ها قرار داده می شود.

طراحی و اجرا: طراحی وب نیکو
Top