دانلود اپلیکیشن اندروید

توسعه و پیشرفت کشور از مسیر گزینش صحیح میگذرد

معاون استاندار فارس تاکید کرد: اینکه گفته می شود گزینش در رفاه پیشرفت و توسعه کشور اثر گذار است به علت این است که انتخاب نیروهای کارآمد و متعهد ،کشور را به سمت پیشرفت هدایت خواهد کرد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری فارس عبدالرضا قاسم پور در جلسه هم اندیشی هسته های گزینش استان فارس که با حضور رئیس کل دادگستری استان ،نماینده هیئت مرکزی گزینش وزارت کشور ،رئیس سازمان بازرسی مسئولین هسته های گزینش استان فارس برگزار شد ضمن تسلیت ایام سوگواری دهه فاطمیه و حوادث دلخراش اخیر افزود: امیدواریم از این پس در هیچ یک از نقاط جهان به ویژه میهن اسلامیمان ایران، شاهد رخداد چنین وقایع تلخی نباشیم وی همچنین با تسلیت شهادت سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی عنوان کرد:  این شهادت   سبب احیای انقلاب و افزایش نگاه تیزبینانه مردم و روحیه مشارکت آنها در صحنه های مختلف کشور می‌شود.
معاون استاندار فارس ضمن تقدیر از تلاش های هسته های گزینش استان که کار سخت و حساس و پر زحمتی بر عهده دارند خاطر نشان کرد:  گزینش در نظام اسلامی امری لازم و ضروری است و نه تنها مانع و رقیبی برای مدیران محسوب نمی شود بلکه چشم بینا و گوش شنوای آن ها است.
قاسم‌پور نیروی انسانی سالم و توانمند متعهد و کارآمد را ثروت و سرمایه اصلی هر سازمان دانست و تاکید کرد این سرمایه مهم و اثرگذار از طریق گزینش صحیح به دست می آید.
وی بیان کرد: گزینش باید نیروهایی را انتخاب کند که علاوه بر این که سبب افزایش اعتماد مردم به نظام می شوند نیروهای جهادی باشند و در مسیر شهدا گام برداشته و ادامه دهنده راه افرادی همچون سپهبد شهید سلیمانی در مسیر خدمت به مردم و محرومبن و مظلومین باشند.
معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری فارس با بیان این که هسته های گزینش باید نیروهایی را انتخاب کنند که در خط ولایت و رهبری گام برداشته و خدمتگزار مردم هستند به توصیه های امیرالمومنین علی علیه السلام در نهج البلاغه اشاره کرد و افزود: افرادی باید به عنوان کارگزاران نظام اداری انتخاب شوند که مسئولیت را به شکل طعمه و لقمه نگاه نکند و به خاطر داشته باشند مدیریت امری موقت و گذرا است.
وی همچنین داشتن برخورد خوب انسانگرایانه مهربانانه و مبتنی بر شرح صدر ادب و احترام با مردم را از دیگر ویژگی هایی برشمرد که در انتخاب نیروهای نظام اداری و کارگزاران باید مورد توجه هسته های گزینش قرار گیرد.
معاون استاندار فارس تاکید کرد: اینکه گفته می شود گزینش در رفاه پیشرفت و توسعه کشور اثر گذار است به علت این است که انتخاب نیروهای کارآمد و متعهد کشور را به سمت پیشرفت هدایت خواهد کرد.
وی با بیان اینکه سرنوشت یک سازمان به نوع گزینش نیروهای انسانی آن بستگی دارد خاطرنشان کرد: در امر گزینش نباید افراط و تفریط سختگیری و تنگ نظری و یا سهل انگاری وجود داشته باشد.
قاسم پور همچنین به متولیان امر گزینش در استان توصیه کرد اجازه ندهند خط و فکر و جناح سیاسی در کارها دخالت داشته باشد و به طریقی عمل کنند که همواره ضوابط بر روابط و سایر حواشی حاکم باشد.
وی با اشاره به اینکه در شرایط کنونی جامعه اشتغال زایی از دغدغه‌های اساسی مردم و مسئولین محسوب می شود عنوان کرد افرادی باید به عنوان نیروهای نظام اداری و کارگزاران نظام گزینش شوندکه حامی سرمایه گذاران پاک و مولد تولیدکنندگان و کارآفرینان باشند تا بتوانند دغدغه مردم را برطرف کنند و در این صورت است که زمینه تحول و توسعه کشور فراهم خواهد شد.
وی در پایان ضمن تبریک هفته گزینش از آمادگی برای کمک به حل و فصل مشکلات گزینش در استان سخن گفت.

طراحی و اجرا: طراحی وب نیکو
Top