دانلود اپلیکیشن اندروید

رفع موانع تولید در ادامه بازدید از یک واحد صنعتی ، تولیدی در شیراز

مهندس ایزدی : بازدیدهای میدانی از واحدهای صنعتی و تولیدی یکی از رویکردهای مهم درآشنایی با میزان توانمندیها ، ظرفیتها و پتانسیل ، احصا و  شناسایی ضعف‌ها و آسیب‌های تولید است که در کارگروه تسهیل راهکار اجرایی در برون رفت از مشکلات ارایه می شود.

 بازدید مهندس ظفر افشون معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری فارس و تشکیل کارگروه با حضور مهندس ایزدی رییس سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان ، اعضا کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید و روسای بانکهای عامل صنعت و معدن، توسعه تعاون ، ملی ، رفاه کارگران و صادرات از شرکت تولیدی بالان صنعت با 30 سال سابقه در صنعت بالابر، یکی از بزرگترین تولید کنندگان انواع بالابر های نفربر، متحرک و ثابت در ایران در شهرک  بزرگ صنعتی شیراز جهت آشنایی با میزان توانمندیها ، ظرفیتها و پتانسیل همچنین  شناسایی ضعف‌ها ، آسیب‌ها ، ارتقاء سطح  تولید باکیفیت ، کاهش موانع ، اتخاذ و تصمیم راهکارهای عملیاتی و اجرایی در پرداخت تسهیلات و حل مشکلات در اعتلای این صنعت و اشتغال پایدار این واحد صورت پذیرفت.

رئیس سازمان صمت استان فارس در این بازدید  و در حاشیه  سیصد و سی و سومین (333) کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید در محل کارخانه بالان صنعت گفت : در این بازدیدها که با روند و هدف شناسایی آسیب‌های تولید انجام  میگردد،  بسیاری از موانع تولید مرتفع  می شود که امیدواریم این حرکت اجرایی و عملیاتی گام مثبتی بر ارتقای تولید و کاهش موانع تولید استان باشد.

 مهندس حمید رضا ایزدی بازديدهاي ميداني از واحدهاي صنعتي  و احصاء مشکلات را  مهم برشمرد  واظهار داشت: امسال از تعداد زیادی واحد صنعتی در سراسر استان به‌صورت میدانی بازدید به عمل آمد و مطالبات تولیدکنندگان در این بازدیدهای میدانی ثبت و مورد پیگیری قرار گرفت .

ایزدی اضافه کرد :  حفظ واحدهای موجود ، تثبیت اشتغال و احياي واحدهاي نيمه راكد و بازگرداندن آنها به مدارتولید جزء برنامه هاي اولويت دار استان است و در اين زمينه به توفيقات خوبي دست يافته ايم.

رئیس سازمان صمت استان فارس کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید را  یکی از کارگروههای موثر استان برشمرد و گفت: با بازدید میدانی مسولین ذی ربط استان  مشکلات واحدهای تولیدی و صنعتی استان احصا و این روند تاکنون به تصمیم‌های مناسب و راهگشا منجر شده است.

در ادامه مهندس افشون با تاکید سیاستهای ابلاغی دولت در راستای رفع مشکل واحدهای تولیدی افزود : برای رفع بخشی از مشکلات واحدهای تولیدی استان در کنار کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید، با حضور دستگاه‌های اجرایی و خدمات‌رسان به صورت هفته‌ای بازدیدهای میدانی از شهرک‌ها و نواحی صنعتی داریم  تا علاوه بر ایجاد و تقویت روحیه تعامل بین بخش خصوصی و دولتی بتوان با پیگیریهای  لازم مشکلات تولیدکنندگان را مرتفع نماییم که دراین مسیر به توفیقاتی رسیده ایم.

معاون هماهنگی استانداری فارس  دراین جلسه رسیدگی به مشکل  واحد تولیدی  وصنعتی  بالان صنعت با اشاره به اینکه  فرایند علم مدیریت بر مبنای حل مشکل است اضافه کرد :  باتوجه به اینکه مهمترین موضوع در تصمیم گیری های اقتصادی واحدهای تولیدی زمان است،لذا ضرورت دارد تا  بانکهای عامل  با دید واقع بینانه همچنین ارایه زمینه سازی لازم و راه حل  های مناسب  و قابل قبول نسبت به این واحد و  صنایع مشابه گره گشایی نمایند.

وی افزود: آنچه حائز اهمیت است اینکه ضرورت داد تا  فرهنگ حمایت از محصول بومی و  داخلی استان نهادینه شود در این صورت شاهد رونق اقتصاد و اشتغال استان  خواهیم بود و تولید کننده نیز بر اساس تعهدی که دارد محصولات را با بهترین کیفیت در اختیار مصرف کننده قرار می‌دهد.

طراحی و اجرا: طراحی وب نیکو
Top