دانلود اپلیکیشن اندروید

فرماندار شهرستان مهر : افتتاح و کلنگ زنی ۵۸ پروژه در شهرستان مُهر

سید محمد موسوی فرماندار شهرستان مُهر از افتتاح و کلنگ زنی ۵۸ پروژه با اعتبار ۳۵۰ میلیارد ریال به مناسبت چهل و یکمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی در این شهرستان خبر داد.

سید محمد موسوی سه‌شنبه ۱۵ بهمن در جلسه شورای اداری شهرستان مُهر گفت: تقریباً همه خدماتی که در این شهرستان انجام شده مربوط به پس از انقلاب اسلامی بوده است.

وی با بیان اینکه همراه با انقلاب زاویه نگاه مقام‌های ارشد کشور به سمت مناطق محروم تغییر کرد، رشد شهرستان مُهر را مولود انقلاب اسلامی ایران دانست و گفت: در مقاطعی از تاریخ جمهوری اسلامی این خدمات رشد و سرعت مضاعفی پیدا کرده که یکی از این مقاطع دولت تدبیر و امید بوده و آمارهای رسمی اثبات کننده این ادعا است.

موسوی با اشاره به رشد و توسعه صنعت در این شهرستان ، اضافه کرد: بیش از ۱۳ هزار میلیارد تومان در بخش صنعت شهرستان مُهر سرمایه گذاری شده که بدون شک در توسعه اقتصادی، اشتغال و معیشت مردم تاثیر گذار خواهد بود.

وی ادامه داد: شهرک صنعتی مهر در اوج سال‌های فراوانی اعتباری کشور تنها ۴ پروژه با هزینه ۴۵۰ میلیون تومان به صورت ناقص اجرا و سال‌ها رها شد؛ اما امروز با ۲۴ پروژه و تکمیل روز به روز زنجیره زیرساخت ها با هزینه‌ای حدود ۱۵ میلیارد تومان، شاهد استقرار صنایع کوچک و اشتغال تعدادی از جوانان در آن هستیم. ذهن جستجوگر از خود می‌پرسد این یعنی چه! مگر قبلاً نمی توانستند بسازند ؟

موسوی با اشاره به استقرار سه پالایشگاه در این شهرستان، خاطرنشان کرد: مُهر تنها شهرستان فارس است که سه پالایشگاه در آن احداث شده و یا روند احداثش ادامه دارد؛ پالایشگاه پارسیان محصول دولت اصلاحات بود و استحصال اتان و بنزین در دولت تدبیر و امید انجام شد؛ این نشان از موقعیت ویژه این منطقه دارد.

فرماندار مهر توسعه زیرساختی شهرستان را کم نظیر دانست و افزود: در حوزه آبرسانی روستایی پیش تر هیچ مجتمعی نداشتیم اما امروز ۵ مجتمع آبرسانی احداث شده و یا در حال احداث است؛ فقط مجتمع آبرسانی بخش اسیر بیش از ۱۵ میلیارد تومان هزینه در بر دارد و پیش‌بینی می‌شود به ۲۰میلیارد تومان هم برسد.

موسوی گفت: در حوزه آموزش و پرورش بدون محاسبه سالن‌های اجتماعات، زمین های چمن مصنوعی فوتسال، یا کلاس ها و نمازخانه هایی که اضافه، تعداد ۴۴ مدرسه افتتاح شده یا در حال احداث است؛ مدارسی که به اشکال دولتی، دولتی خیرساز و خیرساز با احتساب میانگین دوره ساخت ۹ ماه، ساخته شد.

وی با مقایسه میزان اعتبارات هزینه شده در حوزه بهداشت با گذشته، گفت: در حوزه بهداشت تاکنون ۶۱ میلیارد تومان هزینه شده و در تامین اجتماعی برخی شاخص ها رشد ۱۰ برابری داشته است؛ نباید بی انصافی کرد و با هدف تخریب جریان سیاسی رقیب، عملکرد دولت که عملکرد نظام است را نادیده گرفت. 

او اضافه کرد: فرصت نیست که از سایر حوزه ها هم گزارش بدهم اما به جرأت می‌گویم اگر غیر از این است آقایان بیایند و خلاف آن را ثابت کنند، عملکرد دولت در اکثر حوزه ها با مجموع دولت‌های گذشته برابری می‌کند و در برخی شاخص ها به مراتب بیشتر است.

رئیس شورای اداری شهرستان مهر ضمن تاکید بر رعایت اخلاق و انصاف در سوگیری های سیاسی، ادامه داد: این دولت هم بخشی از تاریخ این نظام جمهوری اسلامی به شمار می‌رود؛ دولت هایی در گذشته آمده و دولت هایی در آینده خواهند آمد، مهم آنست که خدمات را به پای نظام بگذاریم، اما اگر در دولتی با این اختلاف کار شده است، لااقل سیاه نمایی نکنیم، انصاف داشته باشیم و به مردم بگوییم.

موسوی با بیان اینکه ما برای حضور مردم در انتخابات دغدغه داریم، گفت: متاسفانه شاهد این هستیم که در سطح کشور نیروهایی برجسته از یک طیف به نوعی کنار زده شدند و طیفی دیگر سبدشان پر است! اگر این اتفاقات نمی افتاد کمتر دغدغه حضور مردم را داشتیم.

فرماندار شهرستان مهر اضافه کرد: عقیده داریم اگر از همه جریان ها در انتخابات حضور داشته باشند قطعاً شرایط بهتر خواهد بود. امیدواریم در فرصت باقیمانده، شورای نگهبان کمک کند تا تعداد بیشتری از جریان‌های مختلف سیاسی تایید شوند تا باز هم شاهد برگزاری انتخاباتی پرشور در تاریخ نظام مقدس جمهوری اسلامی باشیم.

طراحی و اجرا: طراحی وب نیکو
Top