دانلود اپلیکیشن اندروید

با حضور استاندار فارس: ۱۰ پروژه با اعتباری بالغ بر ۷۰ میلیارد تومان در شهرستان لارستان افتتاح شد

در سفر دکتر عنایت الله رحیمی به شهرستان لارستان تعداد ۱۰ پروژه با اعتباری بالغ بر ۷۰ میلیارد تومان افتتاح شد.


به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی استانداری فارس، در سفر دکتر عنایت الله رحیمی به شهرستان لارستان تعداد ۱۰ پروژه با اعتباری بالغ بر ۷۰ میلیارد تومان افتتاح شد.
استاندار فارس در حاشیه این افتتاح پروژه‌ها با اشاره به اینکه در حال حاضر پروژه‌هایی به ارزش ۳۰۰ میلیارد تومان در سطح این شهرستان آغاز شده و یا به بهره برداری می‌رسد عنوان کرد: در این سفر تعداد ۱۰ پروژه با اعتبار ۷۰ میلیارد تومان در حوزه‌های مختلف اقتصادی، آموزشی و درمانی و عمرانی افتتاح شد.
 وی افزود: ۶ کیلومتر از کمربندی  ورودی لار توسط شهرداری لار و  با مشارکت شرکت برق و راه و شهرسازی احداث شده از جمله این پروژه های به بهره برداری رسیده است.
استاندار فارس یاد آور شد: افتتاح خط تولید بسته های پلاستیکی از دیگر پروژه هایی بود که همزمان با دهه فجر در لارستان افتتاح شد.
افتتاح و کلنگ زنی ۳ مرکز آموزشی با مشارکت خیرین و نوسازی مدارس  و افتتاح یک فاز از بیمارستان لار از دیگر پروژه هایی بود که در پنجمین روز از دهه فجر با حضور نماینده عالی دولت در استان انجام‌شد.
دکتر رحیمی با بیان اینکه افتتاح این پروژه ها توسعه شهرستان لار در حوزه های مختلف اقتصادی، اشتغال زایی، آموزشی و سلامت و درمان را در پی خواهد داشت خاطرنشان کرد: دولت در تلاش است اقداماتی از این دست را در راستای تقویت رفاه اجتماعی در نقاط مختلف اجرایی کند.

طراحی و اجرا: طراحی وب نیکو
Top