دانلود اپلیکیشن اندروید

چهار نمایشگاه تخصصی در شیراز گشایش یافت

چهار نمایشگاه تخصصی شامگاه سه شنبه در آیینی در محل نمایشگاه های بین المللی شیراز به طور رسمی گشایش یافت.


به گزارش ایرنا، نمایشگاه خرما، فرآوری و صنایع وابسته، نمایشگاه تخصصی تبلیغات، بازاریابی، رسانه، چاپ، بسته بندی و صنایع وابسته، پانزدهمین نمایشگاه فرش دست باف استان فارس و نخستین نمایشگاه شیلات، آبزیانو ماهی های تزیینی در این مكان واقع در شهرك گلستان شیراز برپا شده است.
مدیرعامل شركت نمایشگاه های بین المللی فارس در سخنانی در حاشیه آیین گشایش رسمی این نمایشگاه ها گفت: برای اولین بار نمایشگاه خرما، فرآوری و صنایع وابسته در دو سالن بهار و نرگس با حضور 40 درصدی مشاركت‌كنندگان استان فارس و مابقی از دیگر استان‌های كشور و نیز برخی كشورهای خارجی در شیراز برپا شده است.
سید محمود موسوی اظهار داشت: چهار شركت كننده خارجی از كشورهای تونس، اندونزی، سریلانكا و پاكستان در این نمایشگاه حضور یافته اند.
وی ادامه داد: 72 درصد مشاركت كنندگان در نخستین نمایشگاه شیلات، آبزیان، ماهی های تزئینی و صنایع وابسته كه در سالن ملاصدرا برپا شده است، از استان فارس و بقیه از استانهای تهران، بوشهر، آذربایجان شرقی، هرمزگان، سیستان و بلوچستان هستند.
مدیرعامل شركت نمایشگاه های بین المللی فارس همچنین با اشاره به گشایش هجدهمین نمایشگاه تخصصی تبلیغات، بازاریابی، رسانه، چاپ، بسته بندی و صنایع وابسته در سالن سرو گفت: این نمایشگاه با حضور 22 شركت در قالب 60 غرفه برپا شده است.
وی گفت: پانزدهمین دوره نمایشگاه فرش دستباف نیز در سالن حافظ به مساحت تقریبی 6 هزار متر مربع و با حضور 53 تولید كننده و بافنده فرش دستباف كشور برپا شده است.
موسوی اظهار داشت: 49 درصد از مشاركت‌كنندگان از استان فارس و مابقی از دیگر استان های كشور هستند.
مدیرعامل شركت نمایشگاه های بین المللی فارس اظهار داشت: 17 هزار متر مربع فضاهای سرپوشیده و باز نمایشگاهی برای چهار نمایشگاه تخصصی در نظر گرفته شده است.
موسوی ادامه داد: نمایشگاه ها محلی مناسب جهت ارائه و معرفی جدیدترین دستاوردها و خدمات تولید كنندگان، صنعتگران و فعالان عرصه های مختلف تولید، تجارت، اقتصاد و خدمات هستند.
وی اظهار داشت: شركت نمایشگاه های بین المللی فارس افتخار دارد در سال 97 با وجود مشكلات اقتصادی كشور و تحریم های ناجوانمردانه بیگانگان با حداكثر توان و تلاش 85 درصد عناوین نمایشگاهی پیش‌بینی شده را به انجام برساند و از نظر تعداد عناوین بعد از تهران 51 عنوان نمایشگاهی را برگزار كند.
پیش از این، درهای این نمایشگاه ها، دوشنبه 22 بهمن به روی علاقه مندان گشوده شده بود و آیین افتتاحیه روز سه شنبه برگزار شد. این نمایشگاه ها تا 27 بهمن ماه پذیرای بازدیدكنندگان است.

طراحی و اجرا: طراحی وب نیکو
Top