دانلود اپلیکیشن اندروید

فرماندار شهرستان مهر خبر داد: راه‌اندازی بزرگترین کارخانه لوازم خانگی جنوب کشور در مُهر

 فرماندار شهرستان مُهر در جنوب استان فارس گفت: یک سرمایه‌گذار بزرگترین کارخانه تولید لوازم خانگی جنوب کشور را در این شهرستان احداث کرده و در حال نصب دستگاه‌های خط تولید است.

 

سید محمد موسوی شنبه 17 اسفند در حاشیه بازدید از برخی واحدهای تولیدی شهرک صنعتی شهرستان مُهر، گفت: مراحل نصب اولین سری از دستگاه‌های بزرگترین کارخانه تولید کننده لوازم خانگی جنوب کشور، در شهرک صنعتی مُهر در حال انجام است.

وی با ابراز خرسندی از روند رشد و توسعه شهرک صنعتی شهرستان مُهر، سرعت رشد این منطقه را قابل توجه دانست.

موسوی افزود: امروز دیگر شهرک صنعتی مُهر، منطقه‌ای راکد و بلااستفاده نیست بلکه بنگاه های تولیدی کوچک و بزرگی در آن در حال شکل‌گیری است.

فرماندار شهرستان مهر ادامه داد: موقعیت جغرافیایی و همچنین تخفیف های ویژه و برخی از تسهیلات مختص شهرک‌های صنعتی، بهترین شرایط را برای سرمایه گذاری و شروع یک کسب و کار پر رونق در شهرک صنعتی مهر فراهم آورده است.

موسوی گفت: مسئولین شهرستان، در تلاشند تا مشکلات موردی پیش روی هر سرمایه گذار در سریعترین زمان ممکن مرتفع شود، کارگروه رفع موانع تولید که در همین راستا شکل گرفته، از موفق ترین کارگروه های اقتصادی استان و شهرستان است.

 کارخانه تولید جاروبرقی، آبمیوه گیری، مخلوط کن، گوشت چرخ کن و دیگر اقلام لوازم خانگی با برند جدید FALKE توسط سرمایه‌گذار بومی مراحل اجرا را با سرعت طی می‌کند.

طراحی و اجرا: طراحی وب نیکو
Top