دانلود اپلیکیشن اندروید

استاندار فارس، بازار فارس شرایط مطلوبی دارد


 

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری فارس دکتر عنایت آله رحیمی در جلسه کارگروه تنظیم بازار استان با تقدیر از همه دست‌اندرکاران اجرایی در خصوص مقابله با شیوع کرونا و بااشاره به رفع کمبودهای اقلام بهداشتی گفت:  سختهای زیادی در این زمینه داشتیم و رایزنی های مختلفی برای رفع این مشکلات انجام شد و این بیماری آرامش مردم را به مخاطره انداخته که از  دشمنی عوامل داخلی  و خارجی نشات می‌گیرد.
وی افزود : برخی با عناد با مردم  سعی در افزایش تنش  در این خصوص دارند و ما انتظار داریم تا دستگاهای قضایی در برخورد با این قاطعانه عمل کنند.
وی خاطرنشان کرد‌: مساعدت با  اصناف مشکل دار  و کارگران آن باید در اولویت باشد و ما در قیاس با استان های دیگر از وضعیت مناسبی برخورداریم که نشان دهنده حرکت نزولی است. 
نماینده عالی دولت با بیان اینکه هنوز به پیک اصلی این بیماری نرسیده ایم  همراهی با مجموعه مدیریتی را خواستار شد و گفت:  حداقل کار  آرامش دادن  به مردم با بیان است.
وی تجهیز کارکنان به اقلام بهداشتی و آموزش های لازم را از جمله ضروریات کاری برای کاهش ابتلا عنوان کرد و افزود:  بازار در شرایط مطلوبی قرار دارد که نشانگر همراهی اصناف است اما همچنان با احتکار کنندگان برخورد لازم انجام خواهد گرفت.
استاندار فارس با اشاره به درخواست برخی مبنی بر قرنطینه کردن خاطر نشان کرد: مبادی ورودی فارس در حال کنترل است و در صورت  دستور ستاد ملی این اقدام عملی است وامیدورایم تا با همراهی همه موفق به شکست این ویروس شویم.
گفتنی است این جلسه با ارائه گزارش اصناف و بررسی وضعیت بازار پایان یافت

طراحی و اجرا: طراحی وب نیکو
Top