دانلود اپلیکیشن اندروید

در ارتباط ویدیو کنفرانسی طرح‌های ملی جنوب فارس با دستور رییس‌جمهوری به بهره‌برداری رسید


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری فارس، رییس‌جمهوری روز پنجشنبه در ارتباط ویدیوکنفرانس چهار طرح ملی صنعتی، زیربنایی، ورزشی، درمانی و فرودگاهی جنوب استان فارس واقع در شهرستان لامرد را افتتاح کرد.

فاز اول مجتمع صنایع آلومینیوم جنوب به عنوان رهاورد سفر اردیبهشت ۹۴ کاروان دولت تدبیر و امید به استان فارس، بیمارستان ۱۲۴ تختخوابی حاج محمود حاج حیدر لامرد، مجتمع ورزشی شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی و ترمینال جدید فرودگاه لامرد در این آیین با دستور حجت‌الاسلام و المسلمین دکتر حسن روحانی رییس‌جمهوری به بهره‌برداری رسید.
استاندار فارس پیش از این نوید افتتاح این طرح‌ها را در سفر رییس‌جمهوری در ماه‌های پایانی پارسال داده بود که به دلیل شیوع کرونا و لزوم  رعایت فاصله‌گذاری اجتماعی این سفر به زمان دیگری موکول شد؛ در عین حال به منظور بهره‌مندی سریع‌تر مردم استان از مواهب این طرح‌ها، این پروژه‌ها روز پنجشنبه در ارتباط ویدیوکنفرانس توسط رییس‌جمهوری افتتاح شد.
رضا رحمانی وزیر صنعت،‌ معدن و تجارت  و مسعود سلطانی فر وزیر ورزش و جوانان به نمایندگی از رییس‌جمهوری و هیات دولت با سفر به شهرستان لامرد در آیین افتتاح این طرح‌ها حضور داشتند.
مدیرعامل شرکت فرودگاه‌های کشور، جمعی از معاونان و مدیران وزارتخانه های صنعت، معدن و تجارت، ورزش و جوانان و بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در جریان این سفر، رحمانی و سلطانی فر را همراهی می کنند.

طراحی و اجرا: طراحی وب نیکو
Top