دانلود اپلیکیشن اندروید

استاندار فارس: استفاده از تمامی ظرفیت‌های فارس در راستای جهش تولید

 

استاندار فارس گفت: در راستای تحقق منویات رهبری و ایجاد جهش تولید لازم است از تمامی ظرفیت‌های استان در این راستا استفاده شود.


به گزارش خبرنگار مهر، عنایت الله رحیمی بعد از ظهر سه شنبه در سیصد و چهل و یکمین جلسه کارگروه رفع موانع تولید بیان کرد: یکی از روش‌هایی که می‌توانند منجر به کاهش تولید در فضای اقتصادی کشور شود استفاده از کارخانه‌های بزرگی است که تکنولوژی و ساختار فیزیکی آنان در کشور مستقر شده اما تاکنون در بیشترین حد خود فعالیت نمی‌کردند.

عالی‌ترین مقام دولت در فارس متذکر شد: از جمله سیاست‌هایی که کشور در راستای توسعه فعالیت‌های اقتصادی در نظر دارند به ظرفیت اسمی و رساندن بنگاه‌های کوچک، متوسط و بزرگ اقتصادی است که در کشور در حال فعالیت هستند این فعالیت در راستای تحقق به جهش تولید است.

رحیمی تاکید کرد: از جمله موضوعاتی که واحدهای اقتصادی با آن مواجه هستند کمبود سرمایه در گردش است لذا بر اساس بر اساس اختیارات استانی تلاش خواهد شد که این موضوع نیز برای واحدهای تولیدی برطرف شود.

به عقیده استاندار فارس محور توسعه می‌تواند منجر به بهبود جامعه گردد و افزود: توسعه کارخانه‌ها و واحدهای اقتصادی اثرگذار و در جامعه بسیار مفید است البته ورود به بازارهای جهانی می‌تواند شرایط واحدهای اقتصادی و بهبود ببخشد این یکی از نیازهایی است که در واحدهای تولیدی برای توسعه و ورود به بازارهای جهانی نیاز است و استان فارس نیز از چنین صنایعی استقبال خواهد کرد.

وی ادامه داد: اهتمام استان فارس در راستا افزایش ظرفیت واحدهای اسمی خود دارد باعث شده تا تمامی مدیران دستگاه‌های اجرایی از اختیارات استانی خود برای بهره گیری از ظرفیت‌های موجود در استان فارس استفاده کنند.

استاندار فارس در خصوص نحوه قیمت گذاری نیز تاکید کرد: میزان قیمت‌گذاری واردات صادرات و تعیین با توجه به ماهیت اقتصادی امکان نوسانات قیمتی بسیار زیادی نخواهد داشت و قیمت گذاری بر اساس قوانین دولتی تعیین خواهد شد.

طراحی و اجرا: طراحی وب نیکو
Top