دانلود اپلیکیشن اندروید

رئیس سازمان صمت فارس: فارس در اجرای "طرح تاپ" رتبه دوم کشور را کسب کرد

 
رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان فارس گفت: این سازمان با اجرای طرح توانمندسازی تولید و توسعه اشتغال پایدار که با عنوان "تاپ" شناخته می‌شود، موفق به کسب رتبه دوم کشور شده است.
 
حمیدرضا ایزدی در جلسه ویدئوکنفرانس روسای سازمان‌های صمت استان‌ها با معاون وزارت صنعت، معدن و تجارت، گفت: یکی از اهداف طرح تاپ، ایجاد تعامل بیشتر بین صنعت و دانشگاه و همچنین کاربردی شدن یافته های علمی و فناوری با استفاده از ظرفیت اعضای هیئت علمی دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی و پژوهشی است.
به نقل از روابط عمومی سازمان صمت فارس، ایزدی گفت: در اجرای این طرح، ارتقاء توان فنی و مهندسی بنگاه‌های صنعتی، معدنی و تجاری و ایجاد ظرفیت های اشتغال پایداراز طریق خلق ارزش افزوده جدید مورد توجه قرار دارد.
رئیس سازمان صمت فارس با اشاره به اینکه طرح توانمندسازی تولید و توسعه اشتغال پایدار (تاپ) با محوریت معاونت آموزش، پژوهش و فناوری وزارت صنعت، معدن و تجارت و با همکاری وزارت علوم، تحقیقات و ستاد کل نیروهای مسلح اجرا می‌شود، اضافه کرد: هدف این طرح، توسعه دانش بنیان بنگاه ها از طریق بهره مندی از دانشجویان تحصیلات تکمیلی، ارتقاء سطح مهارت فارغ التحصیلان مشمول خدمت سربازی برای خلق ارزش افزوده جدید و تأمین اشتغال‌زایی پایدار است.
ایزدی افزود: این طرح در سه بخش برای دانش آموختگان مشمول خدمت سربازی که تمایل دارند دوران خدمت خود را در بنگاه های اقتصادی بگذارانند، دانشجویان تحصیلات تکمیلی که تمایل دارند پایان نامه های خود را به صورت مسئله محور انجام دهند و اعضای هیئت علمی دانشگاه‌ها و موسسات آموزش عالی و پژوهشی که مایلند در قالب طرح پسا دکترای صنعتی و فرصت مطالعات، انجام پروژه های مستقل یا مشترک در بنگاه های صنعتی و معدنی فعالیت کنند، اجرا می‌شود.
طراحی و اجرا: طراحی وب نیکو
Top