دانلود اپلیکیشن اندروید

وزارت کشور مجری قانون انتخابات است و اجازه دخالت در انتخابات خارج از چهار چوب قانون را نخواهد داد

احمدی زاده رئیس ستاد انتخابات فارس:  بیش از هشتاد و پنج درصد از داوطلبان این دوره در فارس احراز صلاحیت شده اند.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی استانداری فارس احمدی زاده در جلسه ستاد انتخابات استان با اشاره به پایان مراحل احراز صلاحیت داوطلبان انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی گفت: بیش از هشتاد و پنج درصد از داوطلبان این دوره در فارس احراز صلاحیت شده اند و داوطلبانی که احراز صلاحیت نشده اند در مهلت قانونی فرصت دارند که اعتراض و شکایت خود را به هیات نظارت اعلام و تحویل نمایند.
وی با تاکید بر لزوم نظارت بر فعالیت های اجرایی در امر انتخابات خاطر نشان کرد : در راه اندازی شهرستان ها ی تازه تاسیس فارس اقدامات خوبی انجام گرفته اما همچنان برای تامین زیر ساخت‌های مورد نیاز برای برگزاری انتخابات در این مناطق باید فعالیت بیشتر ی انجام شود.
معاون سیاسی امنیتی واجتماعی استانداری فارس تاکید کرد: سعی بر این است که نشاط سیاسی ایجاد کنیم چون انتخابات پیش رو داریم و دشمنان هم به دنبال یاس و ناامیدی هستند.
رعایت حقوق مردم و قانون مداری باید مد نظر و احترام و رعایت قانون در تمام مراحل انتخابات بایستی نصب العین همه دست اندرکاران انتخابات باشد
رئیس ستاد انتخابات استان فارس افزود: وزارت کشور مجری قانون انتخابات است و اجازه دخالت در امر انتخابات خارج از چهار چوب قانون نخواهد داد و برگزاری انتخاباتی پرشور و سالم هدف اصلی ماست.
گفتنی است این جلسه با ارائه گزارش کمیته های فناوری، امنیتی و پشتیبانی و همچنین ارائه گزارش فرمانداران سه شهرستان سپیدان، زرین دشت و بیضا پایان یافت.

طراحی و اجرا: طراحی وب نیکو
Top