دانلود اپلیکیشن اندروید

مهم‌ترین رویکرد استانداری برگزاری انتخابات سالم و ایمن است

استاندار فارس گفت: مهم‌ترین اهداف دولت به وبه دنبال آن استانداری فارس، برگزاری انتخاباتی سالم و شفاف با حضورحداکثری اقشار مختلف جامعه است.

 عنایت الله رحیمی در نشست کارگروه راهبری و توسعه مدیریت اظهار داشت: تمامی دست‌اندرکاران انتخابات باید تلاش کنند بستر را به گونه‌ای فراهم کنند تا انتخابات قانونمند و با حضورحداکثری مردم  در این استان برگزار شود.

استاندارفارس با اشاره به اینکه به دولت الکترونیک که هدف آن صیانت  از حقوق شهروندی، ارتقاء سلامت اداری در قالب  دولت الکترونیک است افزود: با اجرای این مهم  کیفیت خدمات دولتی ارتقا یافته و موجب می شود سطح رضایت‌مندی در جامعه فراهم شود.

رحیمی تصریح کرد: دولت الکترونیک از طریق بروکراسی، هزینه‌های اختصاصی دستگاه‌‌های عمومی در تمامی ابعاد به ویژه دربلند مدت کاهش یافته ونظارت بر عملکرد دستگاه ها نیز افزایش می یابد.

 نماینده عالی دولت در استان فارس در بخش دیگری از سخنان خود به خطبه های دشمن شکن  اخیر رهبر معظم انقلاب در نماز جمعه اشاره کرد و گفت:  امروز در سایه رشادت های فرزندان این مرز و بوم پاسخی دندان شکن به  تجاوزها  و جنایات استعمارگران داده ایم.
وی خاطرنشان کرد: خون پاک  فرزند رشید اسلام سپهید شهید قاسم سلیمانی پیروزی های بعدی از جمله ایجاد وحدت و همدلی در داخل کشور را نیز به دنبال داشت.
دکتر رحیمی همچنین به تاکید مقام معظم رهبری در خصوص برگزاری انتخابات اشاره کرد و افزود: همه دست اندرکاران برگزاری انتخابات و مدیران دستگاه ها باید تلاش کنند انتخاباتی سالم ، ایمن و با شکوه و حضور حداکثری برگزار شود.

طراحی و اجرا: طراحی وب نیکو
Top