دانلود اپلیکیشن اندروید

اولویت اساسی در بحث انتخابات مشارکت مردم است

احمدی زاده معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری فارس در جلسه شورای اطلاع رسانی استان فارس با بیان مولفه های حاکم در بحث انتخابات، عوامل موثر بر حضور مردم  در انتخابات را تبیین نمودند.

به گزارش پایگاه خبری شورای اطلاع رسانی استان فارس دکتر احمدی زاده  بیان داشتند چها رکن اساسی در انتخابات  بحث  سلامت،  امنیت، رقابت و در انتها مشارکت در انتخابات است که در بحث سلامت و امنیت دست اندرکاران ستاد انتخابات اقدامات لازم را انجام داده اند.
رئیس ستاد انتخابات استان فارس بیان داشتند با توجه به فرمایشات مقام معظم رهبری، ریاست محترم جمهوری و وزارت کشور مشارکت در انتخابات  از اولویت ماست و در بحث مشارکت مولفه های مهمی نظیر مولفه های اقتصادی همچون تورم، اشتغال و رشد اقتصادی اثر گذار می باشند موضوع دوم  قالب بودن انگیزه های سیاسی جهت شرکت مردم در انتخابات و مولفه بعدی تابید صلاحیت از همه سلایق سیاسی و اجتماعی می باشد.
رئیس شورای اطلاع رسانی ادامه دادند امسال تعداد 924 نفر در انتخابات نام نویسی نمودند که  با افزایش داوطلبین احتمال مشارکت هم بیشتر می شود  و احتمالاً در مراحل رسیدگی به پرونده های  تایید صلاحیت ها تعداد بیشتری به چرخه انتخابات برگردند بویژه کسانی که عدم احراز شده اند در این مرحله احتمال می رود تعدادی تایید صلاحیت شده و وارد رقابت انتخابات شوند که به نوعی باعث بالا رفتن مشارکت نیز خواهد شد.
احمدی زاده بیان داشتند مدیران دستگاه های اجرایی استان بایستی با تبیین  و مقایسه عملکرد  دستاوردهای چهل ساله انقلاب نسبت به امیدواری مردم نسبت به انقلاب و نظام عمل نموده و ودر مشارکت مردم در انتخابات تاثیر گزار باشند. 
ایشان با اشاره به موضوع شهادت سردار سلیمانی  بیان داشتند شهادت این سردار بزرگ باعث اتحاد و همدلی مردم شد و بایستی این همدلی در بین مردم تقویت نموده و جلوی سیاه نمایی و ناامیدی مردم که توسط اتاق فکر دشمن کار می شود بعضاً در داخل نیز هماهنگ به این موارد دامن زده می شود که باعت بروز اتفاقات ناخوشایندی در جامعه می شود گرفته شود و با تقویت احساس امید نسبت به نظام و انقلاب باعث مشارکت مردم در انتخابات شد.

 

طراحی و اجرا: طراحی وب نیکو
Top