دانلود اپلیکیشن اندروید

بررسی مسائل آب و فاضلاب شهرستان کازرون

مدیر عامل شرکت آبفا استان فارس در جلسه ای با فرماندار شهرستان کازرون مسائل مربوط به آب و فاضلاب این شهرستان را مورد بررسی قرار داد.


به گزارش روابط عمومی شرکت آبفا استان فارس ، محمد علی قلندری مدیر عامل شرکت آبفا استان فارس طی جلسه ای با داریوش دهقان فرماندار شهرستان کازرون روند آبرسانی به شهروندان شهرستان و مسائل مربوط به طرح فاضلاب شهر کازرون را مورد بررسی و تبادل نظر قرار داد .
بنابراین گزارش در این جلسه ، قلندری طی سخنانی ضمن اشاره به اقدامات انجام شده توسط شرکت آبفا فارس جهت بهبود شرایط آبرسانی به شهروندان این شهرستان و ارتقاء سطح کیفیت خدمات ، به تشریح موانع و نیازهای موجود پرداخت. مدیر عامل شرکت آبفا استان فارس در ادامه ضمن ابراز خرسندی از اقدامات انجام شده در حوزه ی طرح فاضلاب شهر کازرون، در خصوص آغاز بهره برداری از تصفیه خانه ی فاضلاب شهر کازرون در آینده ی نزدیک در صورت تأمین اعتبارات مورد نیاز ابراز امیدواری نمود.
این گزارش می افزاید : در این دیدار دهقان فرماندار شهرستان کازرون نیز طی سخنانی ضمن تمجید از تلاش های شرکت آبفا فارس در ارائه خدمات مطلوب آبرسانی و اجرای طرح های فاضلاب در شهرهای استان به ویژه شهر کازرون، به بیان مسائل موجود در روند آبرسانی و طرح فاضلاب شهر کازرون پرداخت. وی ضمن قول مساعد در همکاری بی دریغ با شرکت آبفا استان فارس، بیان داشت : با یاری خداوند اعتبار مورد نیاز جهت اجرای طرح ها و پروژه های آب و فاضلاب تأمین خواهد شد و انتظار داریم شرکت آبفا فارس کماکان در انجام رسالت خود از کوششی فروگذار نباشد .

طراحی و اجرا: طراحی وب نیکو
Top