دانلود اپلیکیشن اندروید

بهره برداری از پروژه آبرسانی به "ایزدخواست" استان فارس

 

به مناسبت ایام الله دهه فجر، پروژه تکمیل طرح آبرسانی به شهر ایزدخواست در شمال استان فارس به بهره برداری رسید.

عصر پنجشنبه ۱۷ بهمن طرح تکمیلی آبرسانی به ایزدخواست شامل احداث مخزن ۲۵۰۰ متر مکعبی، با حضور معاون استاندار فارس و مدیرعامل شرکت آبفای استان فارس، به مناسبت ایام الله دهه فجر افتتاح شد.

مدیرعامل شرکت آبفای استان فارس در این مراسم گفت: احداث مخزن ۲۵۰۰ متر مکعبی در راستای تکمیل طرح آبرسانی به شهر ایزدخواست انجام شده است.

محمدعلی قلندری گفت: پروژه آبرسانی به ایزدخواست در سنوات قبل با حفر و تجهیز و برق رسانی دو حلقه چاه و احداث جاده دسترسی و خط انتقال آب به طول ۴۵ کیلومتر اجرایی شده بود و اکنون با احداث ۲۵۰۰ مترمکعبی، کامل شده است.

قلندری ارزش این پروژه را ۴۳۰ میلیارد ریال و هزینه احداث مخزن جدید را ۲۴ میلیارد ریال اعلام و تاکید کرد که با بهره برداری از این مخزن، تامین آب شرب به سطحی از اطمینان خواهد رسید.

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار فارس، ضمن گرامیداشت یاد و خاطره امام خمینی (ره) و فجر آفرینان و شهدای انقلاب، پیروزی انقلاب اسلامی را حاصل خون شهدا توصیف و اضافه کرد: این انقلاب الهی تفکری بود که با خون مقدس جوانان وطن به ثمر نشست و بارور شد و امروز به لطف خداوند به درخت تنومندی تبدیل شده که شاخه های سرسبزش را به جای جای جهان گسترانیده است.

محمود رضایی کوچی خدمت صادقانه به مردم را از برکات نظام دانست و اضافه کرد: دولت تدبیر و امید نیز در همین راستا از آغاز کار تا کنون در جهت خدمت به مردم کوشیده و به لطف خداوند در مقابل کار شکنی ها و مشکلات کوتاه نیامده است. 

طراحی و اجرا: طراحی وب نیکو
Top