دانلود اپلیکیشن اندروید

معاون استاندار فارس: ۱۱۰۰ حلقه چاه غیر مجاز در فارس پر خواهند شد

معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری فارس گفت: در سال ۹۹ در شرایط ایده آل هزار و ۱۰۰ چاه غیر مجاز در راستان فارس مسلوب المنفعه خواهند شد.


محمودرضا رضایی کوچی در کارگروه حفظ منابع ابی در استان بیان کرد: بیش از ۴ هزار و ۴۰۰ چاه غیر مجاز در استان فارس وجود دارد که بر اساس برنامه ریزی مبارزه با چاه‌های غیر مجاز مقرر شده تا امسال ۲۵ درصد از چاه‌های غیر مجاز مسلوب المنفعه و پر شوند.

معاون استاندار فارس تاکید کرد: تولید برنج در استان فارس به علت استراتژیک بودن و همچنین قیمت مناسب رواج داشته و کشاورزان علاقه مند هستند تا نسبت به کشت برنج در استان فارس اقدام کنند.

او اضافه کرد: همه دستگاه‌های اجرایی موظف هستند تا در راستای حفظ منابع غابی نسبت به همکاری با دستگاه‌های مختلف در راستای جلوگیری از هدر رفت آب اقدام کنند این در حالی است که حجم آب پشت سدهای استان فارس اکنون به ۲ میلیارد متر مکعب رسیده که از این میزان ۱ میلیارد و ۵۰۰ میلیون متر مکعب آن قابل استفاده است

معاون استاندار فارس همچنین بر مبارزه با متخلفات تاکید کرد و تصریح کرد: اگر با متخلفان بر اساس قانون و با برنامه ریزی مقابله شود شاهد خواهیم بود که میزان تخلف در این بخش کاهش چشم گیری خواهد داشت

طراحی و اجرا: طراحی وب نیکو
Top