دانلود اپلیکیشن اندروید

جشنواره و نمايشگاه جانبي دستاوردهاي پژوهش و فناوري وزارت نيروبرگزار شد .

در راستای تجلیل از پژوهشگران و پروژه‌های پژوهشی برتر، جشنواره  پژوهش و فناوری وزارت نیروو نمایشگاه جانبی آن در پژوهشگاه نیرو برگزار شد.

به گزارش دفترروابط عمومی شرکت برق منطقه ای فارس ، این جشنواره به اهتمام وزارت نیرو و حضور شرکت‌های تابعه و مراکز پژوهشی ، با هدف برقراری ارتباط میان صنعت و دانشگاه ، نمایش دستاورد‌ها و توانمندی‌های علمی پژوهشگران ، تجلیل از دستاورد‌های پژوهشی ،  تجاری‌ سازی محصولات فناورانه ، بررسی چالش‌های پیش‌رو در حوزه صنعت آب و برق و تبادل آخرین دستاورد‌های حوزه انرژی برگزارگردید.

بر پایه گزارش ارسالی ، همزمان با برگزاری این جشنواره ، نمایشگاه  جانبی نیز به منظور ارائه آخرین دستاوردهای پژوهشی در حوزه‌های صنعت آب برق و انرژی کشور برپا شد و شرکت کنندگان به معرفی و ارائه آخرین دستاوردهای خود پرداختند.

شایان ذکر است شركت برق منطقه اي فارس با هدف ارائه دستاورد ها و عملكردخود و آشنايي با ظرفيتهاي بالقوه ، رفع چالشها و محدوديتهاي صنعت برق ، بصورت چشمگیر در نمايشگاه مزبور حضور یافت و غرفه برق فارس در مراسم افتتاح مورد بازدید مقام عالی وزارت نیرو و هیئت همراه ایشان قرار گرفت .

طراحی و اجرا: طراحی وب نیکو
Top