دانلود اپلیکیشن اندروید

سومين گردهمايي مديران دفاتر خدمات مشتركين ،مديريت مصرف ووصول در آمدشركت هاي برق منطقه اي سراسر كشور

 سومين گردهمايي مديران دفاتر خدمات مشترکین ، وصول درآمد و مدیریت مصرف برق های  منطقه ای سراسر کشور ، به منظور یکپارچه سازی و اجرای آیین نامه ها و  بخشنامه های ابلاغی از طرف شرکت توانیر ،به میزبانی شرکت برق منطقه ای فارس در شیراز ،  سومین حرم اهل بیت (ع) برگزار شد .

 

مهندس عبدالعزیز کریمی مدیر عامل شركت برق منطقه اي فارس در ابتدای سخنان خود  با بيان اين مطلب كه رسالت برق هاي منطقه اي سراسر كشور تامين برق مطمئن و پايدار برای مشتریان خود مي باشد تصریح کرد: ما بايد شرايط استفاده از برق پايدار و مطمئن  بمنظور استفاده تمامي مشتركين در تعرفه هاي مختلف را فراهم كنيم ، برای اجرای رسالت مهم خود به هماهنگی و تعامل بین سایر دفاتر مربوطه نیازمندیم.

وی ادامه داد : در این راستا  مي بايست  خدمات لازم به همراه ایجاد تعامل به گونه ای ارائه شود که منجر به احساس رضایت مردم و مشتریان شود چرا که فلسفه وجودی ما مردم هستند .

مهندس کریمی درادامه به اعلام ميزان برخورداري شركت برق منطقه اي فارس ازتجهيزات خطوط و پست هاي انتقال و فوق توزيع پرداخت و اظهار داشت : شركت برق منطقه اي فارس با برخورداري از 800/14 كيلومتر خط انتقال و فوق توزیع  که حدود 13 درصد کل خطوط کشور می باشد ، در بين برق هاي منطقه اي سراسركشور مقام اول را دارا مي باشد ، لذا حفظ و نگهداري از  تاسيسات مزبور از اهميت بسيارزيادي برخوردار است . همچنين اين شركت با داشتن 260   پست انتقال برق رساني ، دررده دوم كشور قرار دارد كه مسئوليت خطير برق رساني به دو استان پهناور فارس و بوشهر را به عهده دارد .شايان ذكر است كه برق فارس با ايجاد ظرفيت منصوبه توليد برق به ميزان 8500 مگاوات در كشور، از موقعيت قابل توجهي برخوردار است تا آنجايي كه مازاد بر توليد خود را از طريق شبكه هاي انتقال به شش  استان همجوار ، هرمزگان ، كرمان ، يزد ،اصفهان ، خوزستان و كهكيلويه و بوير احمد  منتقل می کند ، در اين زمينه نيز  مقام سوم توليد برق در سطح كشوررا از آن خود كرد ه است .

مدیر عامل برق فارس درادامه با ارائه آمار و ارقام به تلاش بی وقفه و شبانه روزی متخصصین صنعت برق اشاره کرد و خاطر نشان ساخت : در سال جاری علی رغم رشد مصرف برق  ، با تعاملی که با مشترکین در تعرفه های مختلف داشتیم ، پیک بار مصرف تابستان را بدون هيچگونه مشكل خاصي پشت سرگذاشتیم .

درادامه  همایش مزبور ، دکتر فیاض منش مدیر کل دفتر برنامه ریزی تلفیقی شرکت توانیر ، گزارش کاملی از روند اقدامات و عملکرد کار گروه های تخصصی دفاتر خدمات مشتركين ، مديريت مصرف ووصول در آمد را ارائه داد سپس با معرفی اعضای شورای راهبردی سیستم جامع خدمات مشترکین ،  به بیان  روند کار شوری و شرح وظائف آن پرداخت .

بنا بر گزارش ارسالی ، دکتر خدارحم آسیایی معاونت برنامه ریزی و تحقیقات شرکت برق منطقه ای فارس چنين نشست هايي را بهترين فرصت مفيد و مناسب براي بررسی مشکلات و ارائه راهکار دانست و اظهار داشت : نتايج مثبت اینگونه جلسات ، ارائه خدمات مناسب و به هنگام و تامین برق پایدار و مطمئن برای  مشترکین محترم بدنبال خواهد داشت .

دکتر آسیایی دريافت و بررسی پيشنهادات و نظرات ، آگاهی از اقدامات و عملکردها ،  تحليل نتايج در جهت رفع مشكلات و كمبودها  و در نهايت رضايت مشتركين را از ديگر مزاياي برگزاري  نشست مزبوردانست.

طراحی و اجرا: طراحی وب نیکو
Top