دانلود اپلیکیشن اندروید

دو پروژه برق رساني خط و پست 63 کیلوولت بیضاء 2 با صرف هزینه 36 میلیارد تومان به بهره برداری رسید .

به میمنت چهل و یکمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی ،  با حضور نماینده مردم سپیدان و بیضاء در مجلس شورای اسلامی ، مدیر عامل شرکت برق منطقه ای  فارس ،  فرماندار بیضاء ، مقامات و مسئولین محلی ، پروژه احداث  دو پروژه مهم برق رساني خط و پست 63 کیلوولت بیضاء2با صرف هزینه 36 میلیارد تومان رسما افتتاح و مورد بهره برداری قرار گرفت .به گزارش دفتر روابط عمومی شرکت برق منطقه ای فارس ، سید علاء الدین خادم نماینده مردم سپیدان و بیضاء در مجلس شورای اسلامی ضمن تقدیر و تشکر از مسئولین برق خاطر نشان ساخت :  متخصصین صنعت برق درراستای کسب آسایش وارتقاء سطح زندگی مردم نقش اساسی ایفا می نمایند . 
وی در ادامه سخنان خود زمینه سازی برای توسعه  کشور در صنعت برق را امری ضروری و اجتناب ناپذیر دانست و اظهار داشت : فعالیت و عملکرد صنعت برق نوید بخش آیند ه ای بسیار روشن و درخشان خواهد بود . 
در ادامه مراسم مهندس کریمی مدیر عامل شرکت برق منطقه ای فارس باگرامی داشت چهل و یکمین  سالگرد انقلاب اسلامی به ارائه عملکرد شرکت برق منطقه ای فارس پرداخت . 
وی اظهار داشت : یکی از صنایع توسعه یافته در دوران انقلاب اسلامی  صنعت برق است . در این صنعت طراحی و ساخت تجهیزات نیروگاهی ، خطوط و پست  توسط  مهندسین و متخصصین داخلی انجام می شود ما در این خصوص به خود کفایی رسیده ایم .   
مهندس کریمی  در بخش دیگر سخنان خود به معرفی دو پروژه برق رسانی احداث شده در شهر بیضاء پرداخت وگفت : پروژه برق رسانی  پست 63  کیلوولت بیضاء  به منظور تامین برق مطمئن و پایدار برای مشترکین  با احداث 25 کیلومتر خط دو مداره جمعا  با صرف هزینه 36 میلیارد تومان احداث شده است که علاوه بر اشتغال زایی  ، زمینه ساز توسعه پایدار در بخش های صنعتی و کشاورزی در منطقه خواهد شد .      
وی درپایان خاطر نشان کرد :  23 پروژه مهم برق رسانی توسط برق فارس ، در استان های فارس و بوشهربا صرف هزینه 839 میلیارد و 763 میلیون تومان احداث شده است  که به میمنت فرارسیدن دهه فجرانقلاب اسلامی مورد افتتاح و بهر برداری قرار گرفت . 
گفتنی است : ازمیان 23پروژه مهم احداث شده توسط شرکت برق منطقه ای فارس 15 پروژه آن در سطح استان فارس احداث گردید ه است که اعتبار ی بالغ بر 740 میلیارد 483 میلیون تومان را به خود اختصاص داد ه است و 8 پروژه مهم دیگر در استان بوشهر احداث شده است که 99میلیارد و 280میلیون تومان هزینه در بر داشته است . به همین مناسبت نیز  عملیات اجرایی سه پروژه برق رسانی پست سراج ، پست برف فروشان و پست نور آباد 1 با اعتبار 140 میلیارد تومان آغاز شد . 

 

طراحی و اجرا: طراحی وب نیکو
Top