دانلود اپلیکیشن اندروید

اجرای طرح مدیریت اصلاح الگوی مصرف گاز در فارس

 مدیرعامل شرکت گاز فارس از اجرایی شدن طرح مدیریت اصلاح الگوی مصرف گاز طبیعی در استان خبر داد و گفت: با تشکیل ستاد کنترل و نظارت بر مصرف بهینه گاز طبیعی، این طرح به همراه امر بهینه‌سازی انرژی در ساختمان‌ها در فارس در حال اجراست.

غلامعباس حسینی سه‌شنبه ۸ بهمن در جمع خبرنگاران متوسط مصرف روزانه گاز طبیعی در استان را در روزهای سرد سال حدود ۴۵ میلیون مترمکعب اعلام کرد و افزود: مصرف گاز طبیعی در فارس از ابتدای امسال تاکنون ۸ میلیارد و ۸۱۷ میلیون متر مکعب بوده است.

او بازرسی از ۱۰ هزار و ۴۲۹ مجتمع ساختمانی، تجهیز تیم‌های بازرسی به دماسنج‌های دیجیتال برای افزایش دقت در نظارت ، برگزاری دوره‌های آموزشی بهینه سازی و رعایت الگوی مصرف گاز، توزیع بروشور، پوستر و اعزام کارشناسان آموزشی ستاد به ادارات، مدارس، مصلی‌های نمازجمعه و مراکز عمومی با هدف افزایش آگاهی مردم را از جمله اقدامات ستاد کنترل و نظارت بر مصرف بهینه گاز طبیعی در استان اعلام کرد.

مدیرعامل شرکت گاز فارس همچنین استفاده از ظرفیت رسانه‌های مختلف استان، تغذیه فضای مجازی و شبکه‌های اجتماعی از طریق نشر پوستر الکترونیکی و انیمیشن‌های آموزشی و پژوهش در زمینه بهینه سازی مصرف گاز در موتورخانه‌های مجتمع‌های اداری و تجاری را از دیگر اقدامات شرکت گاز استان فارس در زمینه کنترل مصرف عنوان کرد.

حسینی خاطرنشان کرد: شرکت گاز فارس سال گذشته موفق به کسب رتبه اول کشور در کنترل و نظارت بر مصرف بهینه گاز شده بود.

طراحی و اجرا: طراحی وب نیکو
Top