دانلود اپلیکیشن اندروید

۱۱۸ روستاهای استان فارس در دهه فجر گاز رسانی می شود

مدیر عامل شرکت گاز فارس از تکمیل پروژه گازرسانی 2 شهر خانیمن و کامفیروز و هم چنین گاز رسانی تعداد 118 روستای استان فارس خبر داد

 

.، غلامعباس حسینی در نشست خبری که مناسبت دهه فجر در روز یکشنبه 13 بهمن برگزار شد در جمع خبرنگاران گفت:  از110شهرستان های استان 100 شهر گازرسانی شده و 10 شهر دیگر در دست اجرا است که معادل 98 درصد آنها از نعمت گاز برخورددار هستند، هم چنین شهرهای شامل رستاق، فدامی، دوربرجی، جویم، بنارویه، دهکویه و دهرم به زودی گازرسانی می شوند.

مدیر عامل شرکت گاز استان فارس  از گازرسانی 300 روستا در سال 98 خبر داد و افزود: از انجایی که 89 درصد روستاها به گاز طبیعی متصل شده اند انتظار می رود تا پایان اسفندماه 37 روستای دیگر به بهره برداری برسد.

حسینی با اشاره به اینکه از هشت هزار 755 صنایع هشت هزار و 14صنعت گاز رسانی انجام شده است، اظهار کرد: در حال حاضر تعداد 298  صنایع در دست اجرا است.

وی از تکمیل پروژه گازرسانی 2 شهر خانیمن و کامفیروز در دهه فجر 98 خبرداد و گفت: هم چنین تعداد 118 روستا، 291 صنعت ، نصب 33 ایستگاه تقلیل فشار و اجرای یک هزار و یکصد کیلومتر با اعتباری سه هزار و 870 میلیارد ریال انجام می شود که 22 هزار و 600 حانوار تحت پوشش گاز قرار می گیرند که اجرا خط تغذیه شهرهای فدامی و دوبرجی شامل 64 کیلومتر شبکه فلزی با اعتبار 400 میلیارد ریال در حال اجراست که هفته دولت آینده به بهره برداری می رسد.

مدیر عامل شرکت گاز استان فارس در ادامه با توجه به اینکه گازرسانی به ۲ شهر استان سیستان و بلوچستان توسط شرکت گاز استان فارس انجام می گیرد، خاطر نشان کرد: طراحی و اجرای گاز رسانی به شهر خاش و کارخانه سیمان با اجرای 300 کیلومتر گازرسانی و نصب 14 ایستگاه  با اعتباری بالغ بر یکصد میلیارد تومان سه هزار و 600 خانوار را تحت پوشش قرار می دهد که  طی 4 ماهه گذشته 65 درصد شاهد پیشرفت در این طرح بوده ایم.

 وی در پایان تاکید کرد: طراحی و برنامه ریزی برای اجرای پروژه گاز رسانی به 3 شهر میرجاوه، نوک آباد، ده رییسی و 60 روستای شهرستان خاش با اعتباری بالغ بر یکصد و 60 میلیارد تومان انجام شده است.

 
 
 
 

طراحی و اجرا: طراحی وب نیکو
Top