دانلود اپلیکیشن اندروید

مدیرعامل گاز فارس خبر داد: گاز رسانی به ۱۵۳ روستای فارس تا پایان سال

 
مدیرعامل گاز فارس از برنامه ریزی برای اجرای عملیات گازرسانی به ۱۵۳ روستای این استان تا پایان امسال خبر داد.


غلامعباس حسینی چهارشنبه ۱۷ اردیبهشت در جمع خبرنگاران گفت: با توجه به تاکیدات مقام معظم رهبری بر رونق و جهش تولید و ضرورت اطمینان بخشی در حوزه تامین انرژی پایدار در همه جغرافیای استان، تلاشها برای توسعه شبکه و متصل کردن ۱۵۳ روستای استان به گاز طبیعی در سال ۹۹ متمرکز شده است. 

او با اشاره به اینکه با تلاش‌های انجام شده در سال گذشته طرح‌های گازرسانی به ۲۹۳ روستا در استان به بهره برداری رسید، افزود: امسال نیز با طراحی و تامین منابع مالی و کالا، عملیات گازرسانی به ۱۵۳ روستا در برنامه کاری قرار گرفته که امید است زمینه ساز تحول و توسعه پایدار در مناطق فاقد گازرسانی خواهد شد. 

 مدیرعامل گاز فارس اضافه کرد: تاکنون با اجرای بیش از ۱۴ هزار کیلومتر شبکه گازرسانی روستایی و نصب بیش از ۲۵۸ هزار علمک گاز روستایی ۲۰۵۶  روستای استان به شبکه سراسری گاز طبیعی متصل شده‌اند و ضریب بهره‌مندی جامعه روستای استان به ۸۶.۵ درصد رسیده است. 

حسینی با اشاره به اینکه گازرسانی به روستاها در راستای اجرای سیاست‌های مسئولیت اجتماعی دولت انجام می‌گیرد، خاطرنشان کرد: با تکمیل پروژه‌های گازرسانی به این ۱۵۳ روستا ضمن ایجاد اشتغال و حفظ محیط زیست در این مناطق سطح رفاه مردم در حوزه تامین سوخت نیز ارتقاء  می‌یابد.

طراحی و اجرا: طراحی وب نیکو
Top