دانلود اپلیکیشن اندروید

ظرفیت طرح اقدام‌ملی مسکن در تامین مسکن فرهنگیان مورد استفاده قرار گیرد

 دکتر عنایت الله رحیمی در جلسه شورای آموزش و پرورش استان با اشاره به مباحث مطرح شده در جلسه طرح تامین مسکن فرهنگیان را حائز اهمیت دانست و با اشاره به طرح اقدام ملی مسکن ابراز امیدواری کرد:با توجه به سهمیه خوب استان فارس در این طرح  همکاری های لازم برای بهره مندی فرهنگیان نیز فراهم شود.

 دکتر عنایتالله رحیمی در جلسه شورای آموزش و پرورش استان با اشاره به مباحث مطرح شده در جلسه طرح تامین مسکن فرهنگیان را حائز اهمیت دانست و با اشاره به طرح اقدام ملی مسکن ابراز امیدواری کرد:با توجه به سهمیه خوب استان فارس در این طرح  همکاری های لازم برای بهره مندی فرهنگیان نیز فراهم شود.

برگزاری  مسابقات قرآنی دانش آموزی از دیگر مباحثی بود که در این جلسه به آن اشاره شد و استاندار فارس در این خصوص بر لزوم همکاری اداره کل اوقاف ، فرهنگ و ارشاد، شهرداری و صدا و سیما تاکید کرد.


وی همچنین از دست اندرکاران برگزاری این مسابقات خواست جلسه ای با حضورت آیت الله دژکام، نماینده ولی فقیه در استان در راستای برگزاری هر چه بهتر مسابقات برگزار کنند.رئیس شورای آموزش و پرورش استان فارس با بیان اینکه سروریس مدارس از دغدغه های خانواده ها است عنوان کرد: تامین سوخت این سرویس ها پس از اجرای طرح مدیریت قیمت بنزین باید با تدابیر سازمان دانش اموزی و هماهنگی با خانواده ها و پیگیری های ما در سطوح ملی مشکلات پیش آمده برطرف شود.
وی همچنین تغییرات انجام شده از سوی ستاد سوخت را نیز موثر دانست.


نماینده عالی دولت در استان فارس با بیان اینکه باید بپذیریم جامعه در شرایط سختی قرار گرفته و مردم تحت فشارهای متعددی هستند، اظهار کرد: بخش زیادی از این فشارها متاثر از تحریم‌های ظالمانه و هزینه ای است که همه اقشار و گروه‌ها برای مقابله با زور و استکبار پرداخت می‌کنیم.


استاندار فارس در خصوص پرداخت تسهیلات کم بهره به فرهنگیان نیز از دبیر شورای هماهنگی بانک های استان خواست شرایط را برای پرداخت تسهیلات تا سقف ۱۰ میلیون تومان را برای فرهنگیان فراهم کنند.

وی از اقدامات خوب آموزش و پرورش و سازمان نوسازی مدارس جهت تامین وسایل گرمایشی و سرمایشی مدارس استان تقدیر کرد.

دکتر رحیمی با اشاره به اینکه آموزش و پرورش چندیست در صدد به دست گرفتن مدیریت مهد کودک ها است، اظهار کرد: باید منتظر بمانیم معاونت حقوقی ریاست جمهوری نظر خود در این زمینه را ارائه دهد.


استاندار فارس با اشاره به موضوع درمان فرهنگیان نیز گفت: بیمارستان های دولتی وظایف خود را در این زمینه انجام می‌دهند.

وی همچنین از حضور یک کادر مجرب جراحی با ۲۰۰ متخصص  در استان خبر داد و افزود: این تیم حرفه ای بهمن ماه در استان حاضر می‌شوند  و به مداوای بیماران کم برخوردار و نیازمند میپردازند که آموزش و پرورش نیز میتواند سهم مناسبی از این اقدام داشته باشد.

طراحی و اجرا: طراحی وب نیکو
Top