دانلود اپلیکیشن اندروید

استاندار فارس: مدیریت در آموزش وپرورش بر پایه خرد جمعی است

 

استاندار فارس گفت: همه دستگاه‌های اجرایی باید در بحث آموزش دانش آموزان به آموزش و پرورش کمک های لازم را ارایه دهند.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری فارس دکتر عنایت آله رحیمی در جلسه شورای آموزش و پرورش استان با تقدیر از فعالیت ها و اقدامات آموزش و پرورش در برقراری آموزش های آنلاین و مجازی و با بیان اینکه  تصمیمات در این ایام توجه به مناطق محروم بوده اظهار داشت:  مدیریت در آموزش و پرورش باید بر پایه خرد جمعی فرهنگیان و باتکیه بر شایسته سالاری باشد در این حوزه لازم است رسالت اصلی آموزش و پرورش مد نظر مدیران مربوطه قرارگیرد .

 رییس شورای آموزش و پرورش استان با اشاره به  نقش پر رنگ پرورش و جامعه پذیرنمودن افراد در مدارس  خاطر نشان کرد: باید هدایت صحیح و ادامه روند پرورشی و ارتباط سالم دانش آموزان را برنامه ریزی کرد و با آموزش مجازی نباید این هدف نیز مغفول بماند.

استاندار فارس گفت: بهره گیری از نظرات نماینده محترم ولی فقیه در شورای آموزش و پرورش ضروری است و به نظر می رسد برای این موضوع برنامه ریزی لازم باید صورت گیرد. در همین راستا حضور و استفاده از ظرفیت و موهبت خیران برای حل مشکلات و نیازمندی ها بسیار اثر بخش و شایسته تقدیر می باشد . 

گفتنی است این جلسه با ارائه گزارش مدیر کل آموزش و پرورش و بررسی مصوبات قبلی  شورا و همچنین بررسی مشکلات آموزش مجازی و مصوباتی به پایان رسید که خلاصه و اهم این مصوبات به ترتیب ذیل بود:

1. استمرار آموزش و برنامه های آموزشی از طریق فضای مجازی و اینترنت
2. توجه به مناطق محروم و دانش آموزان این مناطق
3. گسترش ارتباطات و زیر ساخت های ارتباطی
4. استفاده از حضور و اقدامات خیرین
5. استفاده از نظرات نماینده محترم ولی فقیه در استان
6. تلاش مخابرات و اداره کل فن آوری و ارتباطات جهت گسترش خدمات
7. تنظیم برنامه های پرورشی در کنار آموزش های مجازی و فاصله نگرفتن از موضوع پرورش

طراحی و اجرا: طراحی وب نیکو
Top