دانلود اپلیکیشن اندروید

به مناسبت روز معلم و به صورت ویدیوکنفرانس؛ نشست مشترک معلمان با رئیس جمهور برگزار شد


استاندار فارس گفت : مدیریت در مجموعه آموزش و پرورش با خرد جمعی انجام می شود


 
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری فارس دکتر عنایت آله رحیمی در آئین گرامیداشت هفته و روز معلم که با حضور مشترک استانداران سراسر کشور و مدیران کل اموزش و پرورش سراسر کشور با رئیس جمهور به صورت ویدیوکنفرانس برگزارشد با گرامی داشت این روز با اشاره به جایگاه و نقش بی بدیل معلمان در جامعه گفت: بهترین خاطرات ما مربوط به دوران تحصیل است و اگر امروز شاهد تغییرات مثبت اجتماعی هستیم نتیجه عملکرد موفق معلمان است.
وی افزود: آموزش های معلمان منجر به تغییر در همه مولفه های اجتماعی می شود و این تغیرات موجب رفاه و امنیت می‌شود.
 نماینده عالی دولت در استان فارس خاطر نشان کرد: دولت تلاش های زیادی برای تامین نیازهای معلمان و حل مشکلات آنان انجام داده و باید بدانیم که هزینه کرد در این بخش سرمایه گذاری است.
 رحیمی ابراز امیدواری کرد: در زمینه حذف مدارس خشتی و گلی استان فعالیت های خوبی انجام گرفته و همچنین در بحث ایمن سازی وسایل سرمایشی و گرمایشی مدارس نیز اقدامات خوبی انجام گرفته است.
 وی با بیان اینکه مدیریت در مجموعه آموزش و پرورش با خرد جمعی انجام می شود اظهار داشت: خوشبختانه شرایط خوبی در این مجموعه حاکم شده است.
 گفتنی است این جلسه با ارائه گزارش و گفت و گوی معلمان منتخب چهار استان کشور با رئیس جمهور و ارائه لوح تقدیر رییس جمهور به پنج معلم نمونه استان از طرف استاندار فارس پایان یافت.

 

طراحی و اجرا: طراحی وب نیکو
Top