دانلود اپلیکیشن اندروید

با حکم وزیر بهداشت؛ سرپرست دانشگاه علوم پزشکی شیراز منصوب شد

وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در حکمی دکتر «مهرزاد لطفی» را به عنوان سرپرست دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی شیراز منصوب کرد.

جناب آقای دکتر مهرزاد لطفی

استاد محترم دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی شیراز

با عنایت به سوابق و تجربیات گرانقدر حضرتعالی، به موجب این ابلاغ به سمت سرپرست دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی شیراز منصوب می­ شوید تا با اتکال به خداوند متعال و استفاده از تجربیات ارزنده خود در جهت تعالی کلیه امور دانشگاه اهتمام نمائید.

اعضای محترم هیات علمی و کارکنان صدیق دانشگاه در انجام این وظیفه خطیر و مهم جنابعالی را یاری خواهند نمود. امید است به یاری پروردگار در انجام شایسته وظایف محوله با رعایت قانون مداری­، اعتدال گرایی و منشور اخلاقی دولت تدبیر و امید موفق و سرافراز باشید.

قدردانی از خدمات دکتر بهادر

وزیر بهداشت همچنین در پیامی از خدمات دکتر بهادر در دوران تصدی مسئولیت ریاست دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی­ شیراز قدردانی کرد.

متن این پیام به شرح زیر است:
برادر گرامی جناب آقای دکتر علی بهادر

خدمتگزاری در نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران فرصتی مغتنم و نعمتی بزرگ است که خداوند متعال به بندگان برگزیده خویش عطا می‌ فرماید. بدینوسیله از خدمات ارزشمند و تلاش مستمر و شایسته شما در مدت تصدی مسئولیت ریاست دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی­ شیراز صمیمانه تشکر و قدردانی می‌نمایم.

از خداوند متعال سلامتی، بهروزی و دوام توفیق شما را در خدمتگزاری به نظام اسلامی و مردم شریف ایران، در مناصب و جایگاه‌های دیگر خواستارم.
 
دکتر سعید نمکی
وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی
 
 
 

دکتر مهرزاد لطفي اهل هر داريوني (در 35 کیلومتری شیراز) متخصص راديولوژي و همچنين فلوشيپMRI است مسووليت هاي خود را از شهرستان ممسني آغاز كرد. او در سال 1374 به عنوان رييس بيمارستان ولي عصر(عج) ممسني مشغول به كار شد.

 دكتر لطفي همچنين از سال1374 تا 1377 مسووليت شبكه بهداشت و درمان شهرستان ممسني را بر عهده گرفت.

او سپس به شيراز آمد و از سال 1381 عضو هيات علمي گروه راديولوژي دانشكده پزشكي شيراز شد.

وي از سال 1384 تا 1388 به عنوان رييس مركز آموزشي درماني شهيد فقيهي (بيمارستان سعدي) مشغول خدمت به مردم شد.

دكتر لطفي پیش از این معاون توسعه مديريت و منابع دانشگاه بزرگ علوم پزشكي شيراز است.

او همچنين همزمان با اين مسووليت مهم، مدير و دانشيار گروه راديولوژي دانشكده پزشكي شيراز نيز هست.
طراحی و اجرا: طراحی وب نیکو
Top