دانلود اپلیکیشن اندروید

استاندار فارس؛ حجم ارائه خدمات سلامت در فارس، از افتخارات استان است

 دکتر «عنایت الله رحیمی» دانشگاه علوم پزشکی شیراز را یکی از قطب های پزشکی کشور، به ویژه در منطقه جنوب خواند که به جمعیت وسیعی از مراجعان استان های همجوار و حتی فراتر از سطح ملی، ارائه خدمت می کند و این را جزو افتخارات استان فارس برشمرد.

استاندار فارس در آئین تکریم و معارفه رئیس دانشگاه علوم پزشکی شیراز که هم اکنون در حال برگزاری است، حجم ارائه خدمات سلامت در فارس را از افتخارات استان اعلام کرد.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی شیراز، دکتر «عنایت الله رحیمی» دانشگاه علوم پزشکی شیراز را یکی از قطب های پزشکی کشور، به ویژه در منطقه جنوب خواند که به جمعیت وسیعی از مراجعان استان های همجوار و حتی فراتر از سطح ملی، ارائه خدمت می کند و این را جزو افتخارات استان فارس برشمرد.

او این خدمات را مرهون تلاش مسوولان، اساتید و دانشجویانی دانست که در تولید علم و ارائه خدمت به نیازمندان فعالیت دارند و افزود: افراد بسیاری در این دانشگاه مسوولیت داشتند که همه با همدلی و همکاری، باعث ارتقای خدمت شدند و تلاش آنها در زمان مسوولیت، در پیشبرد اهداف وزارت بهداشت و ارتقای سطح خدمت به هموطنان بوده است.

استاندار فارس تاکید کرد: زمانی مدیریت مطلوب است، که بتوانیم بر دلها حاکمیت کنیم و این موفقیت، محصول ادب اجتماعی، احترام و داشتن علم و تخصص است؛ مدیریت مطلوب از دانایی و توانایی حاصل می شود که در وجود مسوولان پیشین بوده است.

دکتر رحیمی دانشگاه را یک مرکز آموزش عالی برای پرورش اساتید نسل آینده خواند و گفت: امروز اساتید نام آوری که به اعتبارات ملی و بین المللی دست یافته اند، از دانشگاه علوم پزشی شیراز برخاسته اند که این مرهون تلاش مسوولان لایق این مجموعه است.

او ضمن ابراز امیدواری برای ایجاد تعامل مثبت با اساتید، کارکنان و اهمیت دادن به دانشجویان در دوره مدیریت جدید دانشگاه، به گستردگی مجموعه دانشگاه علوم پزشکی شیراز در حیطه پرورش دانشجویان و دستیاران پزشکی، کارکنان، اعضای هیات علمی و مراکز آموزشی پرداخت.

استاندار فارس در ادامه به خدمات نظام سلامت کشور در طی سال های اخیر، در افزایش تعداد بیمارستان ها، تخت های آموزشی درمانی و حجم خدمات پرداخت و این را نشانگر تلاش مسوولان وزارت بهداشت دانست.

دکتر رحیمی همچنین دکتر «علی بهادر» رئیس پیشین دانشگاه علوم پزشکی شیراز را از متخصصان مسوولیت پذیر معرفی کرد و خدمات و تلاش های او را مورد قدردانی قرار داد.

این مقام مسوول در ادامه با اشاره به حجم بالای خدمات مجموعه سلامت فارس در منطقه جنوب کشور، از وزیر بهداشت خواستار گسترش توجه و افزایش اعتبار به دانشگاه علوم پزشکی شیراز شد.

 

طراحی و اجرا: طراحی وب نیکو
Top