دانلود اپلیکیشن اندروید

ضرورت تلاش برای تحقق سیاست های ابلاغی مقام معظم رهبری در حوزه سلامت

امام جمعه شیراز و نماینده ولی فقیه در استان فارس در آئین تکریم و معارفه رئیس دانشگاه علوم پزشکی شیراز، بر همکاری و همدلی برای سربلندی کشور تاکید کرد.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی شیراز، آیت الله دکتر «لطف الله دژکام» در این آئین با تقدیر از تلاش ارزشمند دکتر بهادر در طول مدت تصدی مسوولیت ریاست دانشگاه علوم پزشکی شیراز، پیگیری او در پیشبرد امور، صمیمت و ایجاد همدلی را که از نیازهای امروز مدیران است، از ویژگی های او خواند و با آرزوی موفقیت برای دکتر لطفی، نسبت به حضور او در گسترش خدمت رسانی جامعه علمی در عرصه سلامت کشور، ابراز امیدواری کرد.

او تاکید کرد: همه مسوولان، در جنگ با رقبای تمدن کشور هستند که باید با همکاری و همدلی، موجب سربلندی کشور شویم.

نماینده ولی فقیه در استان فارس ضمن اعلام حمایت از دکتر لطفی برای ارتقای امر سلامت جامعه، تلاش و جدیت را راهکار پیروزی کشور دانست.

آیت الله دژکام در ادامه به سیاست های ابلاغی مقام معظم رهبری در حوزه سلامت که در قالب ۱۴ بند ارائه شده است، اشاره کرد و گفت: برای تحقق هر بند از این سیاست ها، به حجم بالایی از برنامه ها و اقدامات نیاز است که همه باید در آن سهیم شویم و برای پیشبرد اهداف مطرح شده تلاش کنیم.

او همچنین دانشگاه علوم پزشکی شیراز را دانشگاه مادر در کلان منطقه پنج کشور خواند و یادآور شد: باید با همکاری، برای ارتقای امر آموزش، پژوهش، بهداشت و درمان در این مجموعه، بدون اینکه یکی فدای دیگری شود، تلاش کرد.

طراحی و اجرا: طراحی وب نیکو
Top