دانلود اپلیکیشن اندروید

افتتاح کلینیک ویژه و بخش CCU بیمارستان امام حسین(ع) سپیدان با حضور وزیر بهداشت

با حضور وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، دو خدمت جدید در مجموعه سلامت شهرستان سپیدان به بهره برداری رسید.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی شیراز، دکتر «سعید نمکی» وزیر بهداشت و هیات همراه، در ادامه سفر خود به استان فارس و پس از شرکت در آئین تکریم و معارفه رئیس دانشگاه علوم پزشکی شیراز، عازم شهرستان سپیدان شد.

نخستین برنامه او در سفر به سپیدان، بهره برداری از کلینیک ویژه شهرستان، به عنوان یکی از بسته های خدمتی طرح تحول نظام سلامت بود.

این خدمت جدید با زیربنای هشتصد مترمربع، با صرف دو میلیارد تومان هزینه از محل اعتبارات دانشگاه، امروز با حضور وزیر بهداشت و به دست فرزند شهید «قدرت الله ماندنی» به بهره برداری رسید.

برای این کلینیک، حضور متخصصانی در حوزه گوش و حلق و بینی، چشم، اعصاب و روان، طب فیزیکی و توانبخشی، اطفال، قلب و عروق، داخلی، جراحی عمومی، کلیه و مجاری ادراری، ارتوپد و پوست پیش بینی شده است.

دیگر خدمت جدیدی که امروز با حضور وزیر بهداشت به بهره برداری رسید، بخش CCU بیمارستان امام حسین(ع) سپیدان بود.

این بخش درمانی مراقبت های ویژه، با سیصد مترمربع زیربنا و صرف هفتصد میلیون تومان هزینه به بهره برداری رسید.

در این سفر، دکتر «علیرضا رئیسی» معاون بهداشت وزارت بهداشت، دکتر «قاسم جان بابائی» معاون درمان وزارت بهداشت، دکتر «مریم حضرتی» معاون پرستاری وزارت بهداشت، دکتر «مهرزاد لطفی» سرپرست دانشگاه علوم پزشکی شیراز، دکتر «محمدحسین حیدری» مدیر کل دفتر ارزیابی عملکرد، بازرسی و پاسخگویی به شکایات وزارت بهداشت، دکتر «کیانوش جهان پور» رئیس مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت بهداشت، همچنین مسوولان دانشگاه علوم پزشکی شیراز، وزیر بهداشت را همراهی می کنند.

 

طراحی و اجرا: طراحی وب نیکو
Top