دانلود اپلیکیشن اندروید

گروه پزشکی ندای سلامت مرهم برای مداوای بیماران نیازمند به شیراز سفر می کنند


استاندار فارس از موسسه ملی ندای سلامت مرهم دعوت کرده است به استان فارس سفر کنند. این گروه که با حضور بیش از ۵۰۰ پزشک متخصص و فوق تخصص تشکیل شده است، در مناطق مختلف به مداوای بیماران نیازمند و کمتر برخوردار اقدام می کنند

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی استانداری فارس،  دکتر عنایت الله رحیمی از موسسه ملی  «ندای سلامت مرهم» دعوت کرده است به استان فارس سفر کنند.
 این گروه که با حضور بیش از ۵۰۰ پزشک متخصص و فوق تخصص  تشکیل شده است؛ در مناطق مختلف کشور به مداوای بیماران نیازمند و اقشار کمتر برخوردار  اقدام می‌کنند.  
استاندار فارس روز گذشته جهت هماهنگی سفر این تیم به استان فارس  با تعدادی از اعضا و نمایندگان آنها دیدار کرد.  
 نماینده عالی دولت در استان فارس در این دیدار با تاکید بر اهمیت این اقدام انسان دوستانه و تاثیر آن در آینده افرادی که مورد حمایت قرار میگیرند، عنوان کرد: تمام مجموعه مدیریتی استان فارس برای سفر تیم «مرهم» ز هیچگونه کمک و حمایتی دریغ نخواهد کرد و در زمینه بیماریابی و معرفی بیماران جامعه هدف دستگاه هایی از جمله کمیته امداد ، بهزیستی ، دانشگاه علوم پزشکی ، امور عشایر و آموزش و پرورش همکاری لازم را با مجموعه «مرهم» خواهند داشت.
وی از رسانه های استان نیز خواست اقدامات لازم را در زمینه اطلاع رسانی انجام دهند.
 استاندار فارس با اشاره به ظرفیت مجمع خیرین استان افزود: این مجموعه میتواند در راستای تحقق  این کار خیر به کمک موسسه «مرهم» بیاید و  زمینه ارائه خدمات درمانی مطلوبی  به قشر ضعیف استان فارس که در حقیقت ولی نعمت همگی ما هستند را فراهم کند.
وی با بیان اینکه دانش آموزانی در آموزش و پرورش فارس هستند که از معضلات و بیماری های مادرزادی سر و صورت رنج می برند ،گفت: آموزش و پرورش این استان باید از فردا شناسایی بیماران و جامعه هدف را شروع کند.
 دکتر رحیمی گفت: پیشنهاداتی از جمله اختصاص یک بیمارستان خاص و یا اختصاص اتاق های عملی در هر بیمارستان در سراسر استان فارس و شهرستان های این استان روی میز است که حق انتخاب مدل های مختلف با هیات مدیره موسسه «مرهم» است که هر نوعی را که مناسب فعالیت آنها است انتخاب کنند و این آمادگی وجود دارد که تامین شود.
 به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری فارس این گروه پزشکی که قرار است  در بیست و هفتمین سفر خود  نیمه دوم اسفند ماه در استان  فارس  بیماران نیازمند به جراحی های فک و صورت را مداوا کنند.
 

 

طراحی و اجرا: طراحی وب نیکو
Top