دانلود اپلیکیشن اندروید

بهره‌برداری از ۱۱ آمبولانس پیشرفته در شیراز

همزمان با هشتمین روز از دهه مبارک فجر، بهره‌برداری از ۱۱ دستگاه آمبولانس پیشرفته از سوی دانشگاه علوم پزشکی شیراز آغاز شد.


 

رئیس دانشگاه علوم پزشکی شیراز یکشنبه ۲۰ بهمن در آئین بهره‌برداری از ۱۱ دستگاه آمبولانس پیشرفته، گفت: تلاش نیروهای خدوم و زحمتکش اورژانس فارس بر کسی پوشیده نیست و در این زمینه از توانمندی های بالایی برخورداریم.

، دکتر مهرزاد لطفی، خدمات مرکز اورژانس را از افتخارات دانشگاه علوم پزشکی شیراز دانست و افزود: از اولویت های مهم حوزه بهداشت و درمان، ایجاد عدالت در دسترسی به خدمات سلامت است که توسعه کمی و کیفی این خدمات در راستای تحقق این هدف، با جدیت تمام دنبال می‌شود.

مدیر مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی دانشگاه علوم پزشکی شیراز نیز گفت: با حمایت های بی دریغ مسوولان سازمان اورژانس کشور، رییس دانشگاه، معاون توسعه مدیریت و منابع و معاون درمان دانشگاه، ۱۱ دستگاه آمبولانس جدید پیشرفته، به اورژانس فارس اختصاص داده شد.

دکتر محمدجواد مرادیان از نصب روزآمدترین تجهیزات پزشکی و امدادی در این آمبولانس ها خبر داد و گفت: در این آمبولانس ها جدیدترین تجهیزات روز دنیا نصب شده است و به دلیل قابلیت چهار چرخ متحرک قادر است در مکان های صعب العبور و لغزنده به راحتی تردد کند.

مرادیان هزینه هر یک از این آمبولانس ها را در حدود دو میلیارد تومان اعلام و خاطرنشان کرد: امیدواریم با افزوده شدن آمبولانس های جدید، بتوانیم آمبولانس های فرسوده را از ناوگان عملیاتی اورژانس فارس خارج کنیم.

 

طراحی و اجرا: طراحی وب نیکو
Top