دانلود اپلیکیشن اندروید

موارد مثبت کورنا در فارس به ۸۱ رسید

سخنگو و معاون بهداشت دانشگاه علوم پزشکی شیراز با اشاره به تایید ۱۳ مورد جدید از ابتلای به کوید-۱۹ در استان فارس، از افزایش شمار مبتلایان به ۸۱ نفر خبر داد.

 

دکتر «عبدالرسول همتی» با بیان اینکه در ۲۴ ساعت گذشته، مورد فوتی ناشی از ابتلا به کروناویروس در فارس گزارش نشده است، افزود: هم اکنون ۵۷درصد از مبتلایان در بیمارستان بستری هستند و ۳۸درصد از مبتلایان نیز به دلیل دارا بودن علایم محدود این بیماری در قرنطینه خانگی به سر می برند و ۵درصد نیز با بهبودی کامل از بیمارستان ترخیص شده اند.

به گزارش ایسنا به نقل از روابط عمومی علوم پزشکی شیراز، همتی اعلام کرد: ۸۰ درصد از مبتلایان به بیماری کوید-۱۹ مربوط به شیراز و ۲۰درصد مابقی موارد مربوط به شهرستانهای استان فارس است.

او اعلام کرد: موارد ابتلا به ویروس کرونا، علاوه بر شیراز، در شهرستان های فسا، نی ریز، خرم بید، استهبان، لارستان، کازرون، مرودشت، قیروکارزین و کوار نیز مشاهده شده است.

همتی ضمن تاکید مجدد بر اهمیت رعایت اصول بهداشتی، از عموم مردم فارس خواست ضمن پرهیز از توجه به شایعات، اخبار و اطلاعات موردنیاز خود را از وبگاه اختصاصی بیماری کووید۱۹ به نشانی اینترنتی https://corona.sums.ac.ir دریافت کنند.

 

طراحی و اجرا: طراحی وب نیکو
Top