دانلود اپلیکیشن اندروید

مدیرکل فرهنگ و اشاداسلامی: رسانه های رسمی مرجع قابل اعتماد اطلاع رسانی در مورد ویروس کرونا هستند.

 

صابر سهرابی از همه شهروندان درخواست کرد تا تنها مرجع آنها برای اخبار ویروس کرونا رسانه های رسمی و دو منبع دانشگاه علوم پزشکی و ستاد مبارزه با کرونا باشد.

 

مدیر کل فرهنگ و ارشاد فارس و دبیر شورای اطلاع‌رسانی استان از همه شهروندان عزیز هم‌استانی درخواست کرد تا تنها مرجع خود در زمینه اخبار و آموزش جهت پیشگیری و درمان را از طریق رسانه‌های رسمی و از دو منبع دانشگاه علوم پزشکی و ستاد مبارزه با بیماری کرونا پیگیری نمایند. به گزارش پایگاه […]

مدیر کل فرهنگ و ارشاد فارس و دبیر شورای کارگروه اطلاع‌رسانی استان از همه شهروندان عزیز هم‌استانی درخواست کرد تا تنها مرجع خود در زمینه اخبار و آموزش جهت پیشگیری و درمان را از طریق رسانه‌های رسمی و از دو منبع دانشگاه علوم پزشکی و ستاد مبارزه با بیماری کرونا پیگیری نمایند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان فارس، نشست شورای کارگروه اطلاع‌رسانی به ریاست سید احمد احمدی‌زاده، معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری فارس، صابر سهرابی مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی و دبیر شورای کارگروه اطلاع‌رسانی استان با موضوع بیماری کرونا در استانداری فارس برگزار شد.

صابر سهرابی، گفت: نشست شورای اطلاع‌رسانی فارس در راستای مبارزه با بیماری کرونا تا کنون پنج نشست را برگزار نموده است.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی فارس ادامه داد: متأسفانه عمده محتواهای پخش شده در فضای مجازی استان فارس، از بیرون مرزها تولید و پخش می‌شود و کسانی از روی ناآگاهی اقدام به انتشار مجدد آن‌ها می‌کنند. این محتواها چه از بعد خبری و آماری و چه از بعد آموزش جهت پیشگیری و درمان عمدتاً اشتباه است و از همه شهروندان عزیز هم‌استانی درخواست می‌کنیم تا تنها مرجع خود در زمینه اخبار و آموزش جهت پیشگیری و درمان را از طریق رسانه‌های رسمی و از دو منبع دانشگاه علوم پزشکی و ستاد مبارزه با بیماری کرونا پیگیری نمایند.

دبیر شورای اطلاع‌رسانی استان فارس افزود: با هماهنگی دانشگاه علوم پزشکی و ستاد استانی مبارزه با کرونا، این شورای و شورای فضای مجازی استان فارس موظف هستند تا موارد بهداشت فردی و عمومی را در قالب‌های مختلف همچون کلیپ، عکس، عکس‌نوشت، متن، موشن گرافیک و … تهیه و از طریق فضای مجازی، رسانه‌ها، بیلبوردها و … به آگاهی هم‌استانی‌های عزیز برسانند.

طراحی و اجرا: طراحی وب نیکو
Top