دانلود اپلیکیشن اندروید

استاندار فارس: تصمیمات باید امکان اجرایی و پشتوانه علمی داشته باشد

 


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری فارس دکتر عنایت الله رحیمی در جلسه دیدار با اعضای شورای شهر شیراز با اشاره به اقدامات انجام گرفته در بحث کنترل شیوع ویروس کرونا  گفت: خوشبختانه با تلاش و همکاری همه جانبه در شرایط مناسبی قرار داریم و پیش بینی های لازم جهت مبارزه با این ویروس انجام شده است.
وی افزود: برای کنترل بیشتر به تصمیماتی نیاز داریم که قابلیت اجرایی داشته باشد و با بالا بردن انتظارات عمومی گره ای از کار باز نمی‌شود.
نماینده عالی دولت با تقدیر از فعالیت شهرداری ها در خدمات بهداشتی و پیشگیری اظهار داشت: در این شرایط به تصمیم هایی نیاز داریم که مطابق با شرایط موجود کشور باشد و تصمیمات بدون پشتوانه علمی نمی تواند اثر گذار باشد.
رحیمی تامین کسری مواد ضد عفونی و اقلام بهداشتی استان را از جمله اقدامات موثر در کاهش شیوع عنوان کرد و گفت : همه اقدامات با مشورت و  نظر متخصصان امر انجام گرفته و با همین روند شدت اقدامات نیز به مرور افزایش خواهد یافت.
رحیمی تعطیلی فعالیت های غیر ضروری و اجرای قانون دور کاری را از دیگر اقدامات موثر در جلوگیری از شیوع بیماری عنوان کرد و گفت: باید شرایط موجود و خطر برای مردم بیان شود و ما از هیچ اقدام موثری برای مقابله با  این ویروس دریغ نخواهیم کرد.
استاندار فارس گفت: شرایط تاب آوری جامعه را باید افزایش داد و  ما آماده پذیرش نظرات سازنده همه دست اندرکاران هستیم.
گفتنی است این جلسه با ارائه نظرات اعضای شورای اسلامی شهر شیراز و شهردار شیراز  با تاکید بر اینکه باید هر گونه تصمیمی با هماهنگی ستاد استانی و ملی مبارزه با ویروس کرونا ، گرفته شود پایان یافت

طراحی و اجرا: طراحی وب نیکو
Top